PŁYWACKIE SPRINTY – Radom, 19.10.2019

Kobiet, 50m dowolny

1.CZUBAK, Maria                            06                    29.77                 456

3.SŁOWIK, Martyna                         03                    28.37                 528

4.JANUSZKO, Patrycja                    04                   28.74                 507

4.JASIENICKA, Gabriela                 09                    35.97                259

6.KOCZERBA, Hanna                     07                    33.88                 310

7.MĄTEWSKA, Zofia                       06                    30.60                 420

7.MĄTEWSKA, Hanna                    08                    36.68                 244

8.PYZEL, Anastazja                        07                    34.82                   28

9.RZEPECKA, Matylda                   09                    40.63                 179

10.SOROKO, Wiktoria                    09                     41.91                 163

11.HORSZOWSKA, Jagna              06                    31.33                 392

12.BROŻYNA, Alicja                        04                    32.55                 349

13.JANUSZKO, Łucja                      09                    43.89                 142

17.PLEWA, Dominika                      08                    39.74                 192

18.KWIRĘG, Antonina                     08                    41.73                 165

19.JABŁONKOWSKA, Amelia         08                    43.71                 144

19.PASIUT, Kinga                           09                    47.18                 114

 

Mężczyzn, 50m dowolny

4.LINARD, Bartosz                            04                   25.92                477

4.BLUJ, Aleksander                          09                   39.54                134

4.JUCHNO, Jeremi                           08                   34.63                200

6.PLEWA, Aleksander                      10                    43.92                  98

13.SOĆKO, Maksymilian                  08                   39.21                137 14.SIENKIEWICZ, Ignacy                 05                   28.20                370

17.JUCHNO, Mikołaj                         05                  29.44                 325

23.LISOWSKI, Wojciech                   10                1:00.57                  37

24.SŁAWIŃSKI, Ignacy                     10                1:01.38                  35

 

Kobiet, 100m klasyczny

2.BANASIKOWSKA, Julia                  06                1:26.41               375

3.JANUSZKO, Łucja                           09               1:48.65               189

6.BIEDRZYCKA, Zuzanna                  07               1:33.80               293

7.MISIAK, Kalina                                 08               1:45.03               209

9.SZEWCZYK, Aniela                         09               2:08.24               114

10.KWIRĘG, Antonina                        08               1:56.41               153

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

1.KONIK, Łukasz                                 06               1:28.83                245

2.LINARD, Bartosz                              04               1:07.57                557

4.ŁAWRYNOWICZ, Władysław           08               1:56.90                107

 

Kobiet, 50m grzbietowy

1.MĄTEWSKA, Zofia                           06                  33.07                 467 1.MĄTEWSKA, Hanna                        08                  40.49                 254

2.CZUBAK, Maria                                06                  33.22                 461

3.MISIAK, Kalina                                 08                 41.63                 234

4.KOCZERBA, Hanna                         07                 40.51                 254

5.PYZEL, Anastazja                            07                 40.76                 249

7.PLEWA, Dominika                           08                  47.97                 153

9.JABŁONKOWSKA, Amelia              08                  53.79                 108

10.JASIENICKA, Gabriela                  09                  45.55                 178

11.RZEPECKA, Matylda                     09                  48.18                 151

12.SOROKO, Wiktoria                        09                  48.73                 146

13.SZEWCZYK, Aniela                       09                  50.35                 132

14.PASIUT, Kinga                               09                  53.67                 109

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy 

2.JUCHNO, Jeremi                             08                   42.78               140

4.JUCHNO, Mikołaj                            05                   33.08                303

4.SOĆKO, Maksymilian                      08                   44.86               121

5.PLEWA, Aleksander                        10                   52.75                 74

6.ŁAWRYNOWICZ, Władysław          08                   51.33                 81

6.KONIK, Łukasz                                06                   38.04               199

14.LISOWSKI, Wojciech                     10                   56.76                 59

19.SŁAWIŃSKI, Ignacy                       10                1:02.68                44

 

Kobiet, 200m dowolny

3.JANUSZKO, Patrycja                       04                 2:14.37              555 5.BIEDRZYCKA, Zuzanna                  07                 2:41.95              317

5.HORSZOWSKA, Jagna                   06                 2:30.45              395

6.BANASIKOWSKA, Julia                   06                2:33.63               371

9.BROŻYNA, Alicja                             04                 2:31.32              388

 

Mężczyzn, 200m dowolny

5.SIENKIEWICZ, Ignacy                     05                 2:12.42             422

7.BLUJ, Aleksander                            09                 3:23.44             116

 

Kobiet, 100m motylkowy

4.SŁOWIK, Martyna                             03                1:09.66             481

 

4 x 50m zmienny

1.IKS Konstancin                                 09                 3:00.82            151

RZEPECKA, Matylda               46.44                   JASIENICKA, Gabriela        45.20

JANUSZKO, Łucja                   48.87                    BLUJ, Aleksander               40.31

3.IKS Konstancin                                 08                 2:49.63            183

MĄTEWSKA, Hanna                41.15                   JUCHNO, Jeremi                 43.10

KWIRĘG, Antonina                  50.44                    MISIAK, Kalina                    34.94

3.IKS Konstancin                                 06                 2:19.16             332

MĄTEWSKA, Zofia                  33.63                    BANASIKOWSKA, Julia       35.34

KONIK, Łukasz                        40.62                    CZUBAK, Maria                    29.57

3.IKS Konstancin                                  04                 2:03.10            480

JUCHNO, Mikołaj                     32.90                  SIENKIEWICZ, Ignacy          31.65

LINARD, Bartosz                      30.05                  JANUSZKO, Patrycja            28.50

 

Kobiet, 50m motylkowy

4.PLEWA, Dominika                   08                             45.65                  152

6.KOCZERBA, Hanna                07                             36.89                  288

6.HORSZOWSKA, Jagna           06                             35.43                  325

6.SŁOWIK, Martyna                    03                             31.64                  457

7.JANUSZKO, Patrycja               04                             32.46                  423

7.JASIENICKA, Gabriela            09                             48.03                   130

9.JANUSZKO, Łucja                   09                             55.84                    83

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

1.LINARD, Bartosz                       04                            27.81                  478

2.PLEWA, Aleksander                 10                             51.09                   77

2.BLUJ, Aleksander                     09                             50.87                   78

7.SIENKIEWICZ, Ignacy              05                            31.50                  329

 

Kobiet, 100m dowolny

1.CZUBAK, Maria                          06                          1:04.29                477 4.MĄTEWSKA, Zofia                     06                          1:07.14                419

5.SŁOWIK, Martyna                       03                          1:03.72                490

6.BIEDRZYCKA, Zuzanna             07                          1:12.85                328

8.PYZEL, Anastazja                       07                          1:16.99                278

8.SOROKO, Wiktoria                     09                          1:34.93                148

8.MĄTEWSKA, Hanna                   08                          1:23.80                215

11.HORSZOWSKA, Jagna            06                          1:11.69                344 12.BROŻYNA, Alicja                      04                          1:11.68                344

13.PLEWA, Dominika                    08                          1:31.38                166

15.KWIRĘG, Antonina                   08                          1:37.68                136

16.JABŁONKOWSKA, Amelia       08                          1:41.48                121

 

Mężczyzn, 100m dowolny

7.JUCHNO, Jeremi                        08                           1:22.67               160

9.SOĆKO, Maksymilian                 08                           1:34.14               108

12.ŁAWRYNOWICZ, Władysław   08                           1:41.82                 85

11.SIENKIEWICZ, Ignacy              05                           1:02.40               373

 

Kobiet, 100m zmienny

2.MISIAK, Kalina                            08                          1:29.27                253

7.PYZEL, Anastazja                       07                          1:27.83                266

7.JANUSZKO, Patrycja                  04                          1:12.74                468

9.SOROKO, Wiktoria                     09                          1:53.05                124

10.BROŻYNA, Alicja                      04                          1:24.82                295

 

Mężczyzn, 100m zmienn

4.JUCHNO, Jeremi                         08                         1:34.53                 150

5.BLUJ, Aleksander                        09                         1:49.38                  97

 

Kobiet, 100m grzbietowy

1.CZUBAK, Maria                          06                            1:11.99               446

2.MĄTEWSKA, Zofia                     06                            1:12.15               443

2.MISIAK, Kalina                           08                            1:29.28                234

3.MĄTEWSKA, Hanna                  08                            1:31.63                216

5.BANASIKOWSKA, Julia             06                            1:21.28               310

6.KOCZERBA, Hanna                   07                            1:28.84               237

6.RZEPECKA, Matylda                  09                           1:42.73               153

7.SZEWCZYK, Aniela                    09                           1:48.90                120

9.PASIUT, Kinga                           09                            1:59.55                97

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

2.ŁAWRYNOWICZ, Władysław      08                           1:51.60                 84

4.JUCHNO, Mikołaj                        05                            1:14.43              283

6.KONIK, Łukasz                            06                           1:23.78               198

 

Kobiet, 50m klasyczny

2.BANASIKOWSKA, Julia              06                             39.89               367 2.JANUSZKO, Łucja                       09                             49.02               197

4.BIEDRZYCKA, Zuzanna              07                             43.60               281

5.RZEPECKA, Matylda                  09                              50.32               182

6.JASIENICKA, Gabriela               09                              50.44               181

9.KWIRĘG, AntoninA                     08                              51.03              175

10.SZEWCZYK, Aniela                  09                              57.23              124

14.PASIUT, Kinga                          09                           1:04.16               88

14.JABŁONKOWSKA, Amelia        08                             57.73              121

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

1.KONIK, Łukasz                             06                             40.02             251

2.LINARD, Bartosz                          04                             30.53             565

5.SOĆKO, Maksymilian                  08                             52.55              110

7.PLEWA, Aleksander                    10                           1:06.45              54

8.JUCHNO, Mikołaj                         05                              38.01            293

 

4 x 50m dowolny

1.IKS Konstancin 4                          09                          2:48.24             142 JASIENICKA, Gabriela               39.52            BLUJ, Aleksander       43.66

SOROKO, Wiktoria                     42.30            JANUSZKO, Łucja      42.76

2.IKS Konstancin 1                        03                            1:52.15             481

SŁOWIK, Martyna                     28.65         SIENKIEWICZ, Ignacy    29.43

LINARD, Bartosz                       25.63        JANUSZKO, Patrycja      28.44

4.IKS Konstancin 3                        06                           2:06.45              335                 CZUBAK, Maria                        30.39              MĄTEWSKA, Zofia     31.00

HORSZOWSKA, Jagna            32.36               KONIK, Łukasz          32.70

5.IKS Konstancin 2                         08                           2:30.81             197

MISIAK, Kalina                           36.81             SOĆKO, Maksymilian 40.62

MĄTEWSKA, Hanna                 37.29              JUCHNO, Jeremi        36.09