Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat Warszawa, 11-12.06.2019

Dziewcząt, 50m motylkowy

  1. BANASIK, Lena                         08                           35.44                 325

37.PLEWA, Dominika                         08                            58.30                   73

 

Chłopców, 50m motylkowy

18.JUCHNO, Jeremi                          08                            41.52                  144

41.SOĆKO, Maksymilian                   08                            50.51                    80

 

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. JASIENICKA, Gabriela            09                            35.96                   259

50.JANUSZKO, Łucja                       09                            43.26                  148

51.SOROKO, Wiktoria                      09                            43.35                  147

53.RZEPECKA, Matylda                   09                            43.70                  144

68.PASIUT, Kinga                             09                            49.60                    98

70.SABARAŃSKA, Hanna                09                             51.89                   86

 

Chłopców, 50m dowolny

25.BLUJ, Aleksander                        09                            40.33                  126

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. BANASIK, Lena                       08                        1:22.42                   297

16.MĄTEWSKA, Hanna                   08                         1:32.33                   211

27.JADŁOWSKA, Aleksandra          08                         1:45.82                  140

32.PLEWA, Dominika                       08                         1:56.50                  105

34.KWIRĘG, Antonina                      08                         2:04.32                   86

 

Chłopców, 100m grzbietowy

28.JUCHNO, Jeremi                        08                         1:37.41                 126

43.SOĆKO, Maksymilian                 08                         1:49.91                   88

47.ŁAWRYNOWICZ, Władysław     08                         1:53.43                   80

 

Dziewcząt, 50m klasyczny

11.JASIENICKA, Gabriela               09                            48.01                  212

12.JANUSZKO, Łucja                      09                            48.94                  200

36.RZEPECKA, Matylda                  09                            53.31                  155

51.SOROKO, Wiktoria                     09                            57.78                  121

62.SABARAŃSKA, Hanna               09                         1:04.27                   88

 

Chłopców, 50m klasyczny

38.BLUJ, Aleksander                       09                            59.91                   74

 

Dziewcząt, 200m dowolny

22.MĄTEWSKA, Hanna                   08                          3:07.58                 204

24.KWIRĘG, Antonina                     08                          3:10.79                 193

 

Chłopców, 200m dowolny

49.ŁAWRYNOWICZ, Władysław      08                         3:53.83                  76

 

Dziewcząt, 4 x 50m zmienny

  1. IKS Konstancin     08                         2:54.65                 206

PLEWA, Dominika           53.10           JADŁOWSKA, Aleksandra        35.41

MĄTEWSKA, Hanna      48.91           BANASIK, Lena                         37.23

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. JADŁOWSKA, Aleksandra       08                        1:49.47                184

30 PLEWA, Dominika                        08                        2:03.51                128

32.KWIRĘG, Antonina                       08                        2:05.24                123

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. ŁAWRYNOWICZ, Władysław    08                       1:55.01                113

39.SOĆKO, Maksymilian                    08                       2:03.29                  91

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

14.JASIENICKA, Gabriela                  09                          43.35                207

35.RZEPECKA, Matylda                     09                          47.59               156

48.JANUSZKO, Łucja                         09                          50.25               133

49.SOROKO, Wiktoria                        09                          50.27               133

63.SABARAŃSKA, Hanna                  09                          55.31                99

 

Chłopców, 50m grzbietowy

27.ŁUCKI, Antoni                                09                          46.72                107

31.BLUJ, Aleksander                          09                          47.81                100

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. BANASIK, Lena                          08                      1:11.97                340

14.MISIAK, Kalina                               08                      1:19.79                249

29.MĄTEWSKA, Hanna                      08                      1:25.95                199

33.JADŁOWSKA, Aleksandra             08                      1:34.94                148

38.PLEWA, Dominika                          08                      1:45.09                109

40.KWIRĘG, Antonina                         08                      1:48.51                  99

 

Chłopców, 100m dowolny

31.JUCHNO, Jeremi                            08                      1:20.44                174

66.ŁAWRYNOWICZ, Władysław         08                      1:42.23                  84

68.SOĆKO, Maksymilian                     08                      1:45.89                  76

 

Dziewcząt, 100m zmienny

17.JASIENICKA, Gabriela                    09                     1:35.98                204

37.RZEPECKA, Matylda                      09                      1:44.46               158

39.JANUSZKO, Łucja                          09                      1:44.86               156

42.SOROKO, Wiktoria                         09                      1:47.55               145

57.SABARAŃSKA, Hanna                   09                      2:06.67                 88

 

Chłopców, 100m zmienny

24.BLUJ, Aleksander                            09                     1:44.57                111

29.ŁUCKI, Antoni                                  09                     1:46.07                106

 

Dziewcząt, 200m zmienny

10.BANASIK, Lena                              08                      3:04.99                285

17.MISIAK, Kalina                               08                      3:14.67                245

 

Chłopców, 200m zmienny

27.JUCHNO, Jeremi                           08                       3:27.21               148

Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

6.IKS Konstancin                                08                       2:28.11                254

BANASIK, Lena  32.12  MĄTEWSKA, Hanna  38.82  JADŁOWSKA, Aleksandra 40.28   MISIAK, Kalina   36.89