II OTWARTE ZAWODY PŁYWACKIE o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Warka Warka, 08.06.2019

Kobiet, 50m dowolny

  1. Lena Banasik                     08                        31.97                368
  2. Gabriela Jasienicka           09                        36.29                252
  3. Anastazja Pyzel                 07                        33.42                322
  4. Maria Czubak                    06                        30.24                435
  5. Matylda Rzepecka            09                        42.95                152
  6. Zofia Mątewska                06                        30.52                424
  7. Milena Stolarska               08                        37.79                223
  8. Tola Świątkiewicz             10                         55.01                 72

9 .Jagoda Morawska                10                      1:00.15                 55

  1. Jagna Horszowska         06                         31.02                403

11.Kinga Pasiut                        09                         49.24               100

12.Hanna Sabarańska              09                        51.35                 89

13.Weronika Kapitan                11                      1:08.87                 36

15.Dominika Plewa                   08                        46.38                120

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. Ignacy Sienkiewicz               05                    28.25              368
  2. Mikołaj Juchno                     05                    31.33               270
  3. Jeremi Juchno                     08                     35.52              185
  4. Aleksander Bluj                   09                     40.23               127
  5. Franciszek Kasparek          10                     54.95                 50

11.Kamil Kucharski                      06                     39.77               132

 

Kobiet, 100m klasyczny

  1. Weronika Głowacka            06                 1:19.32              485
  2. Gabriela Jasienicka            09                 1:45.56               206
  3. Kalina Misiak                      08                  1:41.57               231
  4. Zuzanna Biedrzycka           07                 1:32.41              307
  5. Alicja Brożyna                    04                  1:37.05              265
  6. Julia Banasikowska           06                  1:28.45             350
  7. Hanna Koczerba                07                  1:40.03              242

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. Łukasz Konik                     06                   1:31.94              221
  2. Władysław Ławrynowicz   08                   1:54.79              113

 

Kobiet, 50m grzbietowy

1.Zofia Mątewska                     06                           33.60              445

  1. Lena Banasik                  08                           37.02              333
  2. Hanna Mątewska            08                           41.58              235
  3. Matylda Rzepecka          09                           48.31              150
  4. Maria Czubak                 06                            35.26              385
  5. Kalina Misiak                  08                            41.87              230
  6. Tola Świątkiewicz           10                            53.21              112
  7. Julia Banasikowska        06                           38.95              286
  8. Jagoda Morawska          10                        1:05.15                61
  9. Kinga Pasiut                   09                          58.04                 86

10.Hanna Sabarańska              09                       1:01.46                 72

10.Natalia Majchrzak                07                          43.78               201

11.Weronika Kapitan                11                       1:10.43                 48

12.Dominika Plewa                   08                          52.99               113

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. Mikołaj Juchno                  05                          34.07              277
  2. Mikołaj Rzepecki               06                          35.59              243
  3. Łukasz Konik                    06                          38.16             197
  4. Aleksander Bluj                 09                         48.69               95
  5. Jeremi Juchno                  08                          45.39              117
  6. Franciszek Kasparek       10                           54.02                69
  7. Aleksander Plewa            10                           56.27                61

10.Władysław Ławrynowicz      08                           53.31                72

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. Weronika Głowacka        06                          1:12.33              430
  2. Anastazja Pyzel              07                           1:32.59               205
  3. Jagna Horszowska         06                           1:20.15              316

 

Kobiet, 100m dowolny

1.Lena Banasik                          08                       1:13.65              317

  1. Maria Czubak                   06                       1:06.91             423
  2. Alicja Brożyna                  04                        1:13.04              325
  3. Zuzanna Biedrzycka         07                       1:14.09              311
  4. Hanna Mątewska              08                       1:25.29              204
  5. Milena Stolarska               08                       1:28.21              184
  6. Hanna Koczerba               07                       1:16.48              283
  7. Jagna Horszowska            06                       1:07.85              406

10.Natalia Majchrzak                 07                       1:24.34              211

 

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. Ignacy Sienkiewicz           05                       1:01.70                386
  2. Mikołaj Juchno                 05                        1:14.76                217
  3. Kamil Kucharski               06                      1:31.26               119

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. Gabriela Jasienicka         09                         44.49              164
  2. Matylda Rzepecka           09                         58.42               72
  3. Dominika Plewa               08                         58.68               71
  4. Hanna Sabarańska          09                      1:07.66               46
  5. Kinga Pasiut                    09                       1:08.56               44

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. Aleksander Bluj               09                       53.00               69
  2. Jeremi Juchno                 08                      42.26              137

 

Kobiet, 100m zmienny

  1. Weronika Głowacka           06              1:14.20             441
  2. Lena Banasik                     08              1:25.41             289
  3. Alicja Brożyna                    04              1:24.01             304
  4. Kalina Misiak                      08              1:28.35              261
  5. Zuzanna Biedrzycka           07              1:24.21             302
  6. Milena Stolarska                 08              1:35.14             209
  7. Anastazja Pyzel                 07               1:26.04             283
  8. Zofia Mątewska                  06               1:17.16             392
  9. Jagna Horszowska            06                1:20.13             350
  10. Hanna Koczerba                07                 1:27.55             268

 

Mężczyzn, 100m zmienny

  1. Ignacy Sienkiewicz              05              1:13.94             314
  2. Mikołaj Rzepecki                 06               1:18.02             267

 

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. Gabriela Jasienicka             09              1:41.29             160
  2. Hanna Mątewska                 08              1:32.33             211
  3. Zofia Mątewska                   06               1:14.34             405
  4. Alicja Brożyna                     04                1:28.60              239
  5. Kalina Misiak                       08                1:33.13             206
  6. Maria Czubak                      06                1:15.17             392
  7. Anastazja Pyzel                  07                1:26.88             254
  8. Natalia Majchrzak               07                 1:34.78             195
  9. Julia Banasikowska            06                 1:21.69             305

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. Jeremi Juchno                    08                1:38.85              121
  2. Mikołaj Rzepecki                06                 1:17.42               251
  3. Mikołaj Juchno                    05                1:15.51               271
  4. Łukasz Konik                     06                 1:23.62               199
  5. Władysław Ławrynowicz    08                 1:52.33                 82

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. Weronika Głowacka              06                        36.97                 464
  2. Zuzanna Biedrzycka             07                        43.38                 287
  3. Matylda Rzepecka                 09                        53.11                156
  4. Julia Banasikowska              06                         40.23                 360
  5. Milena Stolarska                  08                          49.34                195
  6. Hanna Mątewska                 08                          50.96                177
  7. Hanna Koczerba                  07                          45.77                245
  8. Kinga Pasiut                        09                        1:02.47                  96
  9. Hanna Sabarańska              09                       1:05.54                  83

10.Dominika Plewa                     08                         59.32                112

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. Ignacy Sienkiewicz                    05                38.61                279
  2. Mikołaj Rzepecki                       06                39.13                268
  3. Władysław Ławrynowicz           08                 53.03               107
  4. Aleksander Bluj                         09             1:00.90                  71
  5. Łukasz Konik                            06                 42.32                212
  6. Kamil Kucharski                        06                 52.14               113