III Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn, 01-02.06.2019

Kobiet, 200m dowolny

5.JANUSZKO Patrycja                 04               2:15.74                  576

11.SŁOWIK Martyna                     03               2:20.95                  515

24.BROŻYNA Alicja                      04               2:37.71                  367

 

Mężczyzn, 200m dowolny

14.SIENKIEWICZ Ignacy              05               2:20.01                  386

 

Kobiet, 50m klasyczny

10.JANUSZKO Patrycja                04                 36.84                   512

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

4.LINARD Bartosz                         04                 32.22                   551

15.REMBOWSKI Jan                    03                 32.32                   546

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

12.JUCHNO Mikołaj                      05              1:16.56                   310

 

Mężczyzn, 200m zmienny

2.LINARD Bartosz                         04               2:15.81                  591

5.REMBOWSKI Jan                      03               2:21.05                  527

15.SIENKIEWICZ Ignacy              05                2:48.41                 310

 

Kobiet, 400m zmienny

9.BROŻYNA Alicja                        04                6:29.02                 320

 

Mężczyzn, 400m zmienny

4.LINARD Bartosz                         04                4:56.48                 556

 

Kobiet, 50m dowolny

8.JANUSZKO Patrycja                  04                   29.18                 537

 

Mężczyzn, 50m dowolny

6.REMBOWSKI Jan                       03                  25.37                559

22.SIENKIEWICZ Ignacy               05                  28.97                376

39.JUCHNO Mikołaj                       05                  30.93                308

 

Kobiet, 50m grzbietowy

8.SŁOWIK Martyna                        03                   34.21               494

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

12.JUCHNO Mikołaj                       05                  34.79                329

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

1.LINARD Bartosz                          04               2:31.80                585

3.REMBOWSKI Jan                       03               2:37.50                524

 

Kobiet, 100m motylkowy

7.JANUSZKO Patrycja                    04              1:12.50                448

 

Mężczyzn, 100m motylkowy

8.SIENKIEWICZ Ignacy                  05              1:13.70                308

Kobiet, 800m dowolny

5.SŁOWIK Martyna                           03               9:47.21                562

 

Kobiet, 100m dowolny

7.JANUSZKO Patrycja                      04               1:02.68                572

9.SŁOWIK Martyna                           03               1:02.95                565

31.BROŻYNA Alicja                          04               1:14.64                339

 

Mężczyzn, 100m dowolny

10.REMBOWSKI Jan                        03                  57.08                 555

13.SIENKIEWICZ Ignacy                  05               1:03.77                 398

32.JUCHNO Mikołaj                          05               1:12.76                 267

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. LINARD Bartosz               04     1:10.45                533
  2. REMBOWSKI Jan            03      1:12.68                485

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

10.LINARD Bartosz                          04                   28.18                504

 

Kobiet, 400m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna                     03               4:42.93               583
  2. JANUSZKO Patrycja                04               4:58.26               498

11.BROŻYNA Alicja                          04                5:34.61               352

 

Mężczyzn, 400m dowolny

13.SIENKIEWICZ Ignacy                  05                4:57.94               402