OTWARTE MISTRZOSTWA KONSTANCINA W PŁYWANIU Konstancin, 10.03.2019

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. JANUSZKO, Łucja                    09                     48.92                     144
  2. SOROKO, Wiktoria                   09                     50.76                     129
  3. SABARAŃSKA, Hanna            09                    1:00.6                     275
  4. MĄTEWSKA, Hanna                08                      45.84                     175

17.JABŁONKOWSKA, Amelia           08                      57.64                      88

18.KWIRĘG, Antonina                      08                      58.45                      84

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. KUCHARSKI, Kamil              06                 45.79                    114
  2. JUCHNO, Mikołaj                 05                  35.94                    236
  3. BLUJ, Aleksander                09                  50.52                      85
  4. SOĆKO, Maksymilian           08                 49.26                      91

 

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. BANASIK, Lena                      08                     1:25.90                   262
  2. BANASIKOWSKA, Julia         06                     1:23.80                   283
  3. MISIAK, Kalina                       08                     1:30.17                    227
  4. STOLARSKA, Milena             08                     1:37.49                   179
  5. JADŁOWSKA, Aleksandra     08                     1:43.27                   151
  6. MAJCHRZAK, Natalia             07                    1:34.82                   195

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. BANASIK, Samuel                04                      1:06.90                  390
  2. RZEPECKI, Mikołaj              06                       1:17.54                  250
  3. KRAS, Bruno                        04                      1:07.86                  374
  4. JUCHNO, Jeremi                 08                      1:36.45                  130
  5. WŁODARCZYK, Szymon     07                      1:36.30                  130

 

Kobiet, 200m klasyczny

  1. BIEDRZYCKA, Zuzanna        07                     3:31.64                 257

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. MISIAK, Bartłomiej               06               3:29.84                 189
  2. LINARD, Bartosz                  04               2:25.82                 563

 

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO, Łucja             09                         45.89                 124
  2. HORSZOWSKA, Jagna     06                         33.57                 318
  3. SOROKO, Wiktoria            09                         46.25                 121
  4. SABARAŃSKA, Hanna      09                         55.10                   72
  5. MĄTEWSKA, Hanna         08                          39.67                 193

13.JABŁONKOWSKA, Amelia   08                          47.49                112

15.KWIRĘG, Antonina               08                          48.11                108

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. JUCHNO, Mikołaj                 05                     30.79                 284
  2. SOĆKO, Maksymilian           08                    47.24                   78
  3. MISIAK, Bartłomiej               06                    37.22                 161
  4. BLUJ, Aleksander                09                    45.08                   90
  5. ŁUCKI, Antoni                      09                    48.42                   73
  6. KUCHARSKI, Kamil             06                   40.18                 128

 

Kobiet, 100m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja            04                    1:01.14                555
  2. SŁOWIK, Martyna                 03                     1:02.39                522
  3. PYZEL, Anastazja                07                     1:16.00                289
  4. BANASIKOWSKA, Julia       06                     1:14.82                302
  5. BIEDRZYCKA, Zuzanna      07                     1:17.84                269
  6. KOCZERBA, Hanna             07                     1:19.07                256
  7. MAJCHRZAK, Natalia          07                      1:22.56                225
  8. STOLARSKA, Milena           08                      1:31.77                164
  9. JADŁOWSKA, Aleksandra   08                      1:32.24                161
  10. REMBOWSKA, Maria          07                      1:24.73                208

 

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. BANASIK, Samuel                 04                   58.88                444
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy           05                1:04.03                345
  3. KRAS, Bruno                         04                1:03.13                360
  4. JUCHNO, Jeremi                   08               1:24.04               152

DYSKW.JASKUŁOWSKI, Konstanty 07

 

Mężczyzn, 200m motylkowy

  1. LINARD, Bartosz               04                       2:23.97               428

 

Kobiet, 100m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja                     04                       1:10.99               504
  2. BANASIK, Lena                             08                        1:24.61               297
  3. MISIAK, Kalina                              08                        1:28.66               258
  4. PYZEL, Anastazja                         07                        1:27.94               265
  5. KOCZERBA, Hanna                      07                        1:32.42               228

 

Mężczyzn, 100m zmienny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy                05                       1:15.54                295
  2. RZEPECKI, Mikołaj                     06                       1:17.15                277
  3. JASKUŁOWSKI, Konstanty         07                       1:33.06               157
  4. WŁODARCZYK, Szymon           07                        1:39.74               128

 

Kobiet, 400m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna                     03                        4:42.16              574
  2. REMBOWSKA, Maria               07                        6:45.00              194

 

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. HORSZOWSKA, Jagna            06                            36.97             286
  2. KOCZERBA, Hanna                 07                            38.71             249
  3. MISIAK, Kalina                         08                            41.44             203

11.STOLARSKA, Milena                   08                              48.30             128

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. KUCHARSKI, Kamil                06                            47.56               96
  2. WŁODARCZYK, Szymon       07                            42.57             134
  3. JUCHNO, Jeremi                    08                           41.50             144
  4. JASKUŁOWSKI, Konstanty    07                           43.05             129

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. BANASIK, Lena                    08                             1:29.52            227
  2. PYZEL, Anastazja                07                             1:34.91            190
  3. BANASIKOWSKA, Julia       06                             1:31.12            215

 

Mężczyzn, 100m motylkowy

  1. KRAS, Bruno                        04                            1:09.51            330

 

Kobiet, 200m dowolny

3.HORSZOWSKA, Jagna                   06                             2:47.03           288

  1. BIEDRZYCKA, Zuzanna            07                            2:55.53           249
  2. PYZEL, Anastazja                      07                            2:55.70           248
  3. KOCZERBA, Hanna                  07                             2:56.59           244
  4. JADŁOWSKA, Aleksandra        08                             3:27.29           151
  5. MAJCHRZAK, Natalia               07                             3:01.74           224

 

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. BANASIK, Samuel                    04         2:08.93           457
  2. RZEPECKI, Mikołaj                  06          2:37.02           253
  3. SIENKIEWICZ, Ignacy             05          2:21.56           345

15.JUCHNO, Jeremi                         08          3:07.73           148

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. JANUSZKO, Łucja                09                   52.61          161
  2. MISIAK, Kalina                      08                  48.16          210
  3. MĄTEWSKA, Hanna             08                 51.26          174

10.KWIRĘG, Antonina                   08                  54.78         142

13.JABŁONKOWSKA, Amelia       08                1:00.11         108

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. MISIAK, Bartłomiej               06          44.48            182
  2. ŁUCKI, Antoni                      09          56.54              89
  3. KUCHARSKI, Kamil            06           50.54            124

11.SOĆKO, Maksymilian            08         1:00.16              73

DYSKW.BLUJ, Aleksander         09

Kobiet, 100m klasyczny

  1. BANASIKOWSKA, Julia         06         1:32.30              308
  2. JANUSZKO, Patrycja             04         1:18.52              500
  3. BIEDRZYCKA, Zuzanna        07       1:39.64              245
  4. STOLARSKA, Milena             08        1:45.50              206
  5. JADŁOWSKA, Aleksandra     08       1:49.01              187

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. LINARD, Bartosz                    04             1:08.34              538
  2. RZEPECKI, Mikołaj                06              1:29.23              242
  3. MISIAK, Bartłomiej                 06              1:35.90             194

 

Kobiet, 200m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Hanna             08      3:32.90             175
  2. MAJCHRZAK, Natalia           07      3:19.42             213

 

Mężczyzn, 200m grzbietowy

  1. KRAS, Bruno                       04           2:22.09              410
  2. JUCHNO, Mikołaj                05           2:52.41              229

 

Kobiet, 200m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja         04           2:31.06             524
  2. BANASIK, Lena                 08            3:08.85             268

 

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. LINARD, Bartosz                   04           2:15.48             529
  2. JASKUŁOWSKI, Konstanty   07           3:22.91      157
  3. WŁODARCZYK, Szymon      07           3:33.49            135

 

Mężczyzn, 400m dowolny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy     05                           4:56.53            366

3. JUCHNO, Mikołaj                  05                           5:41.17            240