Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat – I runda Warszawa, 19-20.03.2019

Dziewcząt, 100m motylkowy

2 .GŁOWACKA, Weronika             06                     1:14.10                      400

10.MĄTEWSKA, Zofia                   06                     1:25.05                      264

11.HORSZOWSKA, Jagna            06                     1:28.95                      231

13.PYZEL, Anastazja                     07                     1:33.01                      202

16.KOCZERBA, Hanna                  07                     1:35.42                     187

 

Chłopców, 100m motylkowy

23.JASKUŁOWSKI, Konstanty       07                     1:47.33                       89

24.WŁODARCZYK, Szymon          07                     1:49.35                       85

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

15.BIEDRZYCKA, Zuzanna            07                     1:38.97                     250

19.KOCZERBA, Hanna                   07                     1:43.13                     221

14.BANASIKOWSKA, Julia             06                     1:33.37                     297

23.KRAŚNICKA, Agata                   06                     1:43.79                     216

 

Chłopców, 100m klasyczny

13.JASKUŁOWSKI, Konstanty        07                     1:44.33                    151

15.KONIK, Łukasz                           06                     1:36.64                    190

20.MISIAK, Bartłomiej                      06                    1:39.10                    176

25.KUCHARSKI, Kamil                    06                     1:49.95                   129

 

Dziewcząt, 200m grzbietowy

7.MĄTEWSKA, Zofia                       06                     2:51.36                   336

14.BANASIKOWSKA, Julia              06                     3:04.94                   267

16.PYZEL, Anastazja                       07                     3:10.30                   245

18.MAJCHRZAK, Natalia                 07                     3:13.49                   233

18.KRAŚNICKA, Agata                    06                     3:18.14                   217

 

Chłopców, 200m grzbietowy

10.RZEPECKI, Mikołaj                    06                       2:45.01                   262

14.KONIK, Łukasz                           06                       2:59.77                  202

17.WŁODARCZYK, Szymon           07                       3:27.02                  132

 

Dziewcząt, 400m dowolny

9.GŁOWACKA, Weronika                06                      5:13.44                  418

17.HORSZOWSKA, Jagna              06                      5:47.29                  307

17.MAJCHRZAK, Natalia                 07                      6:18.11                  238

24.BIEDRZYCKA, Zuzanna             07                      6:47.10                  191

 

Dziewcząt, 100m dowolny

16.PYZEL, Anastazja                       07                       1:15.52                  294

22.BIEDRZYCKA, Zuzanna             07                       1:18.45                  262

23.HORSZOWSKA, Jagna               06                       1:13.70                 316

24.KOCZERBA, Hanna                    07                       1:19.29                 254

26.MAJCHRZAK, Natalia                 07                       1:20.43                 243

27.KRAŚNICKA, Agata                    06                       1:20.86                 239

 

Chłopców, 100m dowolny

31.JASKUŁOWSKI, Konstanty         07                         1:21.09               170

32.MISIAK, Bartłomiej                      06                         1:20.26                175

35.KUCHARSKI, Kami                     06                         1:30.24                123

38.WŁODARCZYK, Szymon            07                         1:27.35                136

 

Dziewcząt, 200m klasyczny

5.GŁOWACKA, Weronika                06                          3:02.45               401

10.BANASIKOWSKA, Julia              06                          3:19.02               309

15.BIEDRZYCKA, Zuzanna             07                          3:37.82               235

 

Chłopców, 200m klasyczny

13.KONIK, Łukasz                            06                          3:23.93               206

17.MISIAK, Bartłomiej                      06                          3:33.11               180 19.KUCHARSKI, Kamil                    06                          3:59.23               127

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

5.MĄTEWSKA, Zofia                        06                           1:16.49               372

15.BANASIKOWSKA, Julia              06                           1:25.43               267

18.MAJCHRZAK, Natalia                 07                           1:35.81               189

18.KRAŚNICKA, Agata                    06                           1:32.87               208

 

Chłopców, 100m grzbietowy

11.RZEPECKI, Mikołaj                      06                          1:17.18               254

17.KONIK, Łukasz                             06                          1:26.34              181

20.WŁODARCZYK, Szymon             07                          1:36.39              130

 

Dziewcząt, 200m zmienny

9.GŁOWACKA, Weronika                06                           2:45.00             402

15.KOCZERBA, Hanna                    07                           3:18.36             231

13.MĄTEWSKA, Zofia                      06                           2:54.75             339

16.HORSZOWSKA, Jagna               06                           3:11.88             256

DYSKW.PYZEL, Anastazja              07

 

Chłopców, 200m zmienny

16.RZEPECKI, Mikołaj                      06                           2:50.94             263

22.JASKUŁOWSKI, Konstanty          07                          3:33.99              134

 

Mieszane, 4 x 50m zmienny

15.IKS Konstancin 1                          07                           2:40.31             222  PYZEL, Anastazja              40.20      KOCZERBA, Hanna                     38.57

BIEDRZYCKA, Zuzanna    45.68     JASKUŁOWSKI, Konstanty           35.86

 

Mieszane, 4 x 50m dowolny

12.IKS Konstancin                             06                          2:09.43             318

RZEPECKI, Mikołaj           31.53             KONIK, Łukasz                      32.70

GŁOWACKA, Weronika    31.89             MĄTEWSKA, Zofia                 33.31

17.IKS Konstancin 2                         06                         2:20.36              249

HORSZOWSKA, Jagna     34.55           KRAŚNICKA, Agata                35.98

BANASIKOWSKA, Julia    34.15            MISIAK, Bartłomiej                 35.68