Od Młodzika Do Olimpijczyka – DRUGIE ELIMINACJE W SEZONIE 2018/2019 Warszawa, 15.12.2018

Dziewcząt, 50m dowolny

19  JASIENICKA, Gabriela              09                          39.93                        189

  1. SABARAŃSKA, Hanna           09                           53.43                          79
  2. PASIUT, Kinga                        09                           54.96                          72

 

Chłopców, 50m dowolny

  1. BLUJ, Aleksander                  09                       46.26                         84
  2. MICHALSKI, Wiktor               09                       46.92                         80
  3. ŁUCKI, Antoni                        09                       52.37                         57

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. BANASIK, Lena                          08                      1:17.38                        273
  2. CZUBAK, Maria                          06                      1:09.97                        370
  3. PIŁATOWICZ, Kaja                    05                       1:06.30                        435
  4. MĄTEWSKA, Zofia                    06                       1:13.54                        319
  5. BANASIKOWSKA, Julia            06                       1:14.51                        306
  6. MĄTEWSKA, Hanna                 08                       1:32.88                       158
  7. KOCZERBA, Hanna                  07                       1:20.79                       240
  8. HORSZOWSKA, Jagna             06                       1:17.41                        273
  9. MAJCHRZAK, Natalia                07                      1:24.29                       211

 

Chłopców, 100m dowolny

  1. RZEPECKI, Mikołaj                   06                     1:11.52                       248
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy              05                     1:05.75                       319
  3. JUCHNO, Mikołaj                      05                     1:12.29                       240
  4. JUCHNO, Jeremi                      08                     1:27.70                       134
  5. KUCHARSKI, Kamil                  06                     1:27.83                       133
  6. SOĆKO, Maksymilian               08                     1:54.54                         60

 

Dziewcząt, 50m klasyczny

  1. JANUSZKO, Łucja                    09                        59.76                        110

DYSKW.BOCIANOWSKA, Nadia      09

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika           06                      1:23.97                        409
  2. PIŁATOWICZ, Kaja                  05                      1:26.98                        368

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. KONIK, Łukasz                      06                     1:34.46                        204

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. JASIENICKA, Gabriela          09                     46.58                         167
  2. JANUSZKO, Łucja                09                      51.39                         124
  3. SABARAŃSKA, Hanna         09                      58.31                          85
  4. BOCIANOWSKA, Nadia       09                   1:00.79                          75
  5. PASIUT, Kinga                      09                   1:02.59                          68

 

Chłopców, 50m grzbietowy

  1. MICHALSKI, Wiktor            09                      50.24                           86
  2. BLUJ, Aleksander               09                      50.72                           84
  3. ŁUCKI, Antoni                     09                      52.25                           76

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia            06                  1:17.80                         353
  2. CZUBAK, Maria                 06                  1:18.41                         345
  3. MĄTEWSKA, Hanna         08                  1:40.56                         163
  4. BANASIKOWSKA, Julia    06                  1:26.29                         259
  5. MAJCHRZAK, Natalia       07                   1:34.69                         196

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. JUCHNO, Mikołaj                   05                  1:21.07                         219
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy           05                  1:21.79                         213
  3. RZEPECKI, Mikołaj               06                   1:20.07                         227
  4. KONIK, Łukasz                      06                   1:28.18                        170
  5. SOĆKO, Maksymilian            08                   1:55.96                          74
  6. KUCHARSKI, Kamil               06                   1:39.97                         117

DYSKW.JUCHNO, Jeremi               08

 

Dziewcząt, 100m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika          06                   1:13.28                        413
  2. HORSZOWSKA, Jagna         06                    1:31.28                        214

 

Dziewcząt, 100m zmienny

  1. BANASIK, Lena                   08                    1:26.41                        279
  2. KOCZERBA, Hanna            07                    1:36.42                        201