Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu Olsztyn, 14-16.12.2018

DZIEŃ 1

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja         04               27.32                  591      eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja         04               27.48                  580      Finał
  3. ŚWIETLIK Julia                 04                28.43                  524      eliminacje

 

Chłopców, 50m dowolny

  1. BANASIK Samuel             04                 25.91                 478      eliminacje

 

Chłopców, 50m klasyczny

  1. LINARD Bartosz              04               30.72                 555       Finał
  2. LINARD Bartosz              04               30.84                 548       eliminacje

 

Dziewcząt, 200m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja         04              2:07.25                653       eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja         04              2:07.06                656       Finał
  3. ŚWIETLIK Julia                 04              2:17.47                518       eliminacje

 

Chłopców, 200m dowolny

  1. BANASIK Samuel            04               2:03.12                525       eliminacje

 

Chłopców, 200m grzbietowy

38  .KRAS Bruno                       04             2:26.35                375        eliminacje

 

Chłopców, 400m zmienny

  1. LINARD Bartosz               04            4:46.07                 557        Finał
  2. LINARD Bartosz               04            4:47.63                 548        eliminacje

DZIEŃ 2

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. ŚWIETLIK Julia               04                 33.38                 454       eliminacje

 

Chłopców, 50m grzbietowy

  1. BANASIK Samuel          04                30.38                391       eliminacje
  2. KRAS Bruno                  04                33.13                 301       eliminacje

 

Dziewcząt, 400m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja     04            4:34.70                 622       eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja     04            4:30.87                 649       Finał

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. ŚWIETLIK Julia            04              1:19.58                  481       eliminacje

Chłopców, 100m klasyczny

DYSKW. LINARD Bartosz        04                    K16 –  Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi   przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

 

Chłopców, 200m zmienny

  1. LINARD Bartosz           04           2:14.88                   536      eliminacje
  2. LINARD Bartosz           04           2:12.60                   565      Finał

DZIEŃ 3

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja            04              59.13                  613        eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja            04              58.97                  618        Finał
  3. ŚWIETLIK Julia                    04           1:02.35                  523        eliminacje

 

Chłopców, 100m dowolny

31   BANASIK Samuel             04              56.12                  513      eliminacje

126.KRAS Bruno                     04           1:03.04                  362      eliminacje

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. KRAS Bruno                  04           1:08.20                  368      eliminacje

 

Chłopców, 200m klasyczny

  1. LINARD Bartosz            04 2:23.08                  596       Finał
  2. LINARD Bartosz           04 2:26.98                  550       eliminacje

 

Dziewcząt, 100m zmienny

  1. JANUSZKO Patrycja       04          1:09.01                  549       eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja       04           1:08.99                  549       Finał

 

Chłopców, 100m zmienny

  1. BANASIK Samuel          04          1:05.66                  449       eliminacje