Arena Grand Prix Polski w Pływaniu Poznań, 24-25.11.2018

Kobiet, 400m zmienny

  1. SŁOWIK Martyna    03                    5:20.93                      525

 

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. LINARD Bartosz             04                     4:47.51                      549

 

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja          04                        28.16                      539

12.ŚWIETLIK Julia                       04                       28.82                      503

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. REMBOWSKI Jan            03                          24.94                      536
  2. BANASIK Samuel            04                          26.23                      460

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. LINARD Bartosz             04                           2:29.05                      527
  2. RYBARCZYK Adam       00                           2:24.55                      578

 

Kobiet, 200m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja      04                         2:08.84                      629
  2. SŁOWIK Martyna           03                         2:10.47                      606

DYSKW. ŚWIETLIK Julia              04  O1 – Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. BANASIK Samuel            04                      2:05.41                      497

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. LINARD Bartosz             04                   1:08.67                       531
  2. RYBARCZYK Adam       00                    1:04.11                       652

10.REMBOWSKI Jan               03                   1:09.64                       509

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. JANUSZKO Patrycja      04                   30.94                       489

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. BANASIK Samuel           04                 29.17                       417

 

Kobiet, 100m zmienny

  1. ŚWIETLIK Julia             04                1:11.38                      496

 

Mężczyzn, 100m zmienny

  1. LINARD Bartosz            04             1:04.03                      484
  2. REMBOWSKI Jan         03             1:01.82                      538
  3. RYBARCZYK Adam      00                59.99                      589

 

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna          03             9:10.62                      659

 

Kobiet, 100m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja    04              1:00.96                      560

12.SŁOWIK Martyna              03             1:01.71                      539

  1. ŚWIETLIK Julia            04              1:02.56                      518

 

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. BANASIK Samuel        04                57.26                      483

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. ŚWIETLIK Julia           04                36.52                      482

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. LINARD Bartosz           04             31.15                      532
  2. REMBOWSKI Jan        03             31.39                      520
  3. RYBARCZYK Adam     00             29.40                      633

 

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. LINARD Bartosz          04           2:16.47                      518
  2. RYBARCZYK Adam    00           2:15.23                      532

 

Kobiet, 400m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja   04          4:34.06                      626
  2. SŁOWIK Martyna        03          4:34.62                      622