Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława Mława, 17-18.11.2018

Kobiet, 100m dowolny

  1. BANASIK, Lena                 08                  1:17.63                        271
  2. BROŻYNA, Alicja              04                   1:13.17                        323
  3. BIEDRZYCKA, Zuzanna   07                   1:23.05                        221

10.CZUBAK, Maria                     06                  1:11.41                       348

12.PIŁATOWICZ, Kaja               05                  1:08.33                       397

17.MISIAK, Kalina                      08                  1:33.31                       156

18.JADŁOWSKA, Aleksandra    08                  1:35.71                       144

19.STOLARSKA, Milena            08                  1:37.04                       138

  1. HORSZOWSKA, Jagna     06                  1:17.13                        276

 

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. KRAS, Bruno                     04                 1:05.37                         324

12 SIENKIEWICZ, Ignacy          05                 1:07.07                         300

13.JUCHNO, Mikołaj                  05                 1:13.52                         228

13.JUCHNO, Jeremi                  08                  1:27.61                        134

  1. WŁODARCZYK, Szymon  07                 1:37.92                          96
  2. SOĆKO, Maks                   08                 1:55.97                          58

20.JASIONOWSKI, Jan              07                1:52.60                          63

  1. MISIAK, Bartłomiej             06                1:23.07                         158

29.KUREK, Aleksander              06                 1:25.53                         145

 

Kobiet, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika       06              1:26.93                         369
  2. JADŁOWSKA, Aleksandra   08              1:51.68                        174
  3. STOLARSKA, Milena           08               1:56.53                        153

14.BIEDRZYCKA, Zuzanna          07                1:43.65                         217

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. KONIK, Łukasz                    06              1:38.00                        182
  2. MISIAK, Bartłomiej              06              1:40.48                         169
  3. WŁODARCZYK, Szymon    07              1:55.21                        112

 

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia           06                1:18.09                        349
  2. CZUBAK, Maria                06                1:20.29                        321

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. RZEPECKI, Mikołaj              06                  1:21.71                       214

6.JUCHNO, Jeremi                       08                 1:36.80                       128

  1. KONIK, Łukasz                    06                  1:30.35                       158

11.SOĆKO, Maks                         08                1:58.48                         70

DYSKW. KRAS, Bruno                 04  G2 – Pływak zanurzył się całkowicie w trakcie wyścigu (z wyjątkiem 15 m po starcie lub nawrocie).

 

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika     06              1:15.61                      376
  2. KOCZERBA, Hanna           07             1:38.69                     169
  3. HORSZOWSKA, Jagna     06             1:35.03                     189

 

Kobiet, 100m zmienny

  1. PIŁATOWICZ, Kaja            05               1:18.29                    376
  2. BANASIK, Lena                 08               1:30.77                     241
  3. MĄTEWSKA, Zofia            06               1:19.89                     353
  4. BROŻYNA, Alicja              04                1:25.67                     287

11.MISIAK, Kalina                         08               1:39.92                     180

13.KOCZERBA, Hanna                 07               1:36.56                     200

 

Mężczyzn, 100m zmienny

6  SIENKIEWICZ, Ignacy               07                1:21.01                     239

  1. RZEPECKI, Mikołaj              06                1:20.40                     244
  2. JUCHNO, Mikołaj                 05                1:24.58                     210
  3. KUREK, Aleksander            06                 1:30.68                    170

4 x 50m zmienny

DYSKW.

IKS Konstancin 4                          08                  3:06.13                   O1 –

Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUCHNO, Jeremi                 54.33             MISIAK, Kalina              48.38

BANASIK, Lena                   45.87             SOĆKO, Maks               37.55

  1. IKS Konstancin 3           07                           3:06.72                    140

JASIONOWSKI, Jan            58.16        KOCZERBA, Hanna            41.43

BIEDRZYCKA, Zuzanna     47 .04        WŁODARCZYK, Szymon    40.09

  1. IKS Konstancin 1 06 2:27.41                      286

MĄTEWSKA, Zofia              36.72         GŁOWACKA, Weronika      34.67

RZEPECKI, Mikołaj              41.85        KONIK, Łukasz                     34.1

  1. IKS Konstancin 2           06             2:41.08                      219

CZUBAK, Maria                    38.24        HORSZOWSKA, Jagna        39.95

MISIAK, Bartłomiej                47.30       KUREK, Aleksander              35.59