Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej w Pływaniu Józefów, 13-14.11.2018

Dziewcząt, 200m zmienny

  1. GŁOWACKA, Weronika               06                  2:45.60                 398
  2. CZUBAK, Maria                           06                  2:52.90                 350

10.MĄTEWSKA, Zofia                          06                  2:54.41                 341

  1. PYZEL, Anastazja                        07                 3:23.33                 215
  2. KOCZERBA, Hanna                     07                 3:26.81                 204
  3. MAJCHRZAK, Natalia                  07                 3:32.11                 189
  4. BIEDRZYCKA, Zuzanna              07                 3:32.21                 189
  5. BANASIKOWSKA, Julia              06                 3:12.21                 254
  6. HORSZOWSKA, Jagna              06                  3:19.86                  226

DYSKW. KRAŚNICKA, Agata              06                    K15 –

 

Chłopców, 200m zmienny

27.JASKUŁOWSKI, Konstanty             07                   3:49.30                 109

  1. WŁODARCZYK, Szymon           07                     3:50.11                 108

 

Dziewcząt, 400m dowolny

  1. KOCZERBA, Hanna                07                      6:57.84                  176
  2. PYZEL, Anastazja                   07                      6:59.49                  174
  3. MAJCHRZAK, Natalia             07                      7:02.69                  170
  4. BIEDRZYCKA, Zuzanna          07                     7:02.82                  170

 

Chłopców, 400m dowolny

  1. JASKUŁOWSKI, Konstanty        07                 7:28.17                  106
  2. WŁODARCZYK, Szymon           07                  8:01.63                    85

 

Dziewcząt, 800m dowolny

  1. CZUBAK, Maria                           06               11:04.32                 375
  2. GŁOWACKA, Weronika              06                11:10.99                 364
  3. BANASIKOWSKA, Julia             06                12:33.24                 257
  4. HORSZOWSKA, Jagna              06               12:55.19                 236
  5. KRAŚNICKA, Agata                   06                 13:59.29                 186