ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI Łódź, 10-11.11.2018

Kobiet, 100m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja           04                  1:00.03                    586

12.ŚWIETLIK, Julia                        04                  1:02.77                    513

14.SŁOWIK, Martyna                     03                  1:01.96                    533

 

Kobiet, 100m grzbietowy

13.ŚWIETLIK, Julia                        04                  1:12.58                    435

 

Kobiet, 200m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja            04                   2:29.06                    546

 

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. LINARD, Bartosz                   04                  2:16.00                    523

 

Kobiet, 400m dowolny

10.SŁOWIK, Martyna                     03                   4:33.57                   629

 

Kobiet, 400m zmienny

  1. SŁOWIK, Martyna                03                   5:09.20                   587

 

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. LINARD, Bartosz                  04                    4:49.37                  539

 

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja           04                       28.07                  545

17.ŚWIETLIK, Julia                       04                       29.08                  490

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. LINARD, Bartosz               04                     2:28.80                  530

 

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. ŚWIETLIK, Julia                 04              34.39                  415

 

Kobiet, 200m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja          04           2:10.20                  610

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. LINARD, Bartosz                 04           1:09.34                   515

 

Kobiet, 200m grzbietowy

  1. SŁOWIK, Martyna                03                2:26.52                   538

 

Kobiet, 100m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja          04                   1:10.44                   516

11.ŚWIETLIK, Julia                       04                   1:12.99                   464

 

Mężczyzn, 100m zmienny

  1. LINARD, Bartosz                04                      1:03.05                   507

 

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna              03                         9:13.37                   649