OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA – I eliminacje w roku 2018/19 Warszawa, 20.10.2018

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. JASIENICKA, Gabriela           09           41.36                    170
  2. SOROKO, Wiktoria                 09           49.27                    100
  3. JANUSZKO, Łucja                  09           50.00                      96
  4. STAŃCZYK, Natasza              09           52.82                     81
  5. PASIUT, Kinga                        09           57.85                     62
  6. BOCIANOWSKA, Nadia         09        1:00.74                     53

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. BANASIK, Lena                     08                1:19.29                  254
  2. PIŁATOWICZ, Kaja                05                1:08.43                 395
  3. PYZEL, Anastazja                  07                1:23.95                 214
  4. HORSZOWSKA, Jagna         06                 1:15.89                290
  5. BIEDRZYCKA, Zuzanna        07                 1:24.62                 209
  6. MAJCHRZAK, Natalia            07                 1:24.86                 207
  7. STOLARSKA, Milena             08                 1:41.85                 120
  8. JADŁOWSKA, Aleksandra     08                 1:42.47                 117
  9. KWIRĘG, Antonina                08                 2:33.94                  34
  10. KRAŚNICKA, Agata               06                  1:24.53                 210

DYSKW.JABŁONKOWSKA, Amelia  08               2:38.71

 

Chłopców, 100m dowolny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy              05           1:11.08                252
  2. JUCHNO, Jeremi                      08           1:30.20                123
  3. KUREK, Aleksander                 06           1:20.45               174
  4. JASKUŁOWSKI, Konstanty      07           1:26.38               140
  5. KUCHARSKI, Kamil                 07            1:37.96                96
  6. ŁAWRYNOWICZ, Władysław   08            2:20.04                33

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. BIEDRZYCKA, Zuzanna             07          1:42.83               223
  2. MONTEWSKA, Hanna               08           1:53.67              165
  3. KOCZERBA, Hanna                   07           1:50.19              181
  4. KRAŚNICKA, Agata                   06           1:51.24              176

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. KONIK, Łukasz                          06               1:35.60              196
  2. RZEPECKI, Mikołaj                   06               1:36.59              190
  3. KUREK, Aleksander                 06                1:51.18              125
  4. KUCHARSKI, Kamil                  07                1:50.89              126

36.JASKUŁOWSKI, Konstanty          07                 1:51.58              123

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia                   06                  1:17.19               362
  2. JASIENICKA, Gabriela             09                     47.83               154
  3. MAJCHRZAK, Natalia              07                  1:34.74               195
  4. JANUSZKO, Łucja                   09                      53.16               112
  5. SOROKO, Wiktoria                  09                      56.54                 93
  6. STAŃCZYK, Natasza               09                   1:01.03                74
  7. BOCIANOWSKA, Nadia          09                   1:07.71                54
  8. PASIUT, Kinga                         09                   1:08.85                 51

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia                  06                   1:17.19              362
  2. MAJCHRZAK, Natalia             07                   1:34.74              195
  3. MISIAK, Kalina                        08                   1:43.10              152
  4. STOLARSKA, Milena              08                   1:47.10              135
  5. JADŁOWSKA, Aleksandra      08                   1:53.80              113
  6. KWIRĘG, Antonina                 08                   2:15.99                 66
  7. JABŁONKOWSKA, Amelia     08                   2:24.76                 54

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. JUCHNO, Jeremi                    08                  1:40.23               116
  2. RZEPECKI, Mikołaj                 06                  1:22.23                210
  3. KONIK, Łukasz                       06                  1:30.48               157
  4. ŁAWRYNOWICZ, Władysław  08                 2:17.85                44

 

Dziewcząt, 100m zmienny

  1. BANASIK, Lena                    08                   1:34.39               214
  2. MISIAK, Kalina                     08                   1:43.18              164

 

Dziewcząt, 100m motylkowy

  1. KOCZERBA, Hanna            07                  1:41.58                155
  2. PYZEL, Anastazja               07                  1:44.74                141
  3. HORSZOWSKA, Jagna      06                  1:31.56                212

 

Dziewcząt, 200m zmienny

  1. MĄTEWSKA, Zofia              06                    2:51.23              360
  2. PIŁATOWICZ, Kaja             05                     2:57.80               321

 

Chłopców, 200m zmienny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy         05                 2:56.19               240