Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat w Pływaniu Olsztyn, 29.06-01.07.2018

Dziewcząt, 50m dowolny

15.JANUSZKO Patrycja                    04                28.70                    560 eliminacje

13.JANUSZKO Patrycja                    04                28.83                    553 finał

 

Chłopców, 50m dowolny

22.BANASIK Samuel                        04                 26.83                   473

 

Dziewcząt, 50m klasyczny

24.ŚWIETLIK Julia                            04                36.90                   505

 

Chłopców, 50m klasyczny

13.LINARD Bartosz                           04                33.18                   478 eliminacje

16.LINARD Bartosz                           04                33.67                   457 finał

 

Dziewcząt, 200m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja                 04            2:15.09                   584 eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja                 04           2:14.49                   592 finał

 

Chłopców, 200m dowolny

17.BANASIK Samuel                        04             2:07.95                   506 eliminacje

20.BANASIK Samuel                        04             2:08.90                   495 finał

 

Chłopców, 200m grzbietowy

43.KRAS Bruno                                04             2:34.95                   376

 

Chłopców, 400m zmienny

  1. LINARD Bartosz                      04            5:01.92                   526 eliminacje
  2. LINARD Bartosz                      04            5:04.60                   513 finał

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

14.JANUSZKO Patrycja                    04               31.00                   489 eliminacje

12.JANUSZKO Patrycja                    04               30.68                   504 finał

 

Chłopców, 50m grzbietowy

34.BANASIK Samuel                        04               31.85                   430 eliminacje

76.KRAS Bruno                                04                34.24                  346 finał

 

Dziewcząt, 200m klasyczny

28.ŚWIETLIK Julia                            04             2:57.40                 482

 

Chłopców, 200m klasyczny

  1. LINARD Bartosz 04 2:34.86                 547 eliminacje
  2. LINARD Bartosz 04 2:32.36                 574 finał

 

Dziewcząt, 200m zmienny

30.ŚWIETLIK Julia                            04             2:39.59                 493

 

Chłopców, 200m zmienny

9.LINARD Bartosz                             04             2:22.87                 508 eliminacje

9.LINARD Bartosz                             04             2:22.93                 507 finał

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja 04 1:01.99                 580 eliminacje
  2. JANUSZKO Patrycja 04 1:01.28                 600 finał

 

Chłopców, 100m dowolny

25.BANASIK Samuel                        04                 58.63                512

 

Chłopców, 100m grzbietowy

56.KRAS Bruno                                 04             1:12.76                361

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

28.ŚWIETLIK Julia                           04              1:22.23                 474

 

Chłopców, 100m klasyczny

18.LINARD Bartosz                          04              1:14.51                 450 eliminacje

14.LINARD Bartosz                          04              1:12.80                 483 finał