Grand Prix Piaseczna w pływaniu 2018 Piaseczno, 23.06.2018

Kobiet, 50m dowolny

  1. CZUBAK Maria                   06                32.44                 367
  2. BANASIK Lena                  08                 35.28                 285
  3. MISIAK Kalina                    08                38.79                 215
  4. BANASIKOWSKA Julia      06                34.35                309
  5. HORSZOWSKA Jagna      06                34.61                302
  6. PYZEL Anastazja               07                35.98                269

12.KOCZERBA Hanna            07                 38.62                217

12.STOLARSKA Milena          08                 47.91                114

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. Kriukow Sasza              06                   36.43               172
  2. Stańczyk Łukasz           06                   32.90                233
  3. Rzepecki Mikołaj           06                   33.17                227
  4. Jaskułowski Konstanty  07                   36.37               172
  5. Juchno Mikołaj              05                   32.27                247
  6. Konik Łukasz                06                   34.56               201
  7. Kurek Aleksander         06                   36.54               170

16.Zielak Marcel                      06                  39.31               136

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. Banasik Lena               08                    48.51               205
  2. Czubak Maria               06                   45.12              255
  3. Banasikowska Julia     06                    47.18              223
  4. Misiak Kalina               08                    56.06              133
  5. Horszowska Jagna      06                    49.05              199
  6. Stolarska Milena          08                    57.97              120

10.Pyzel Anastazja                   07                  50.20              185

14.Koczerba Hanna                  07                  52.73              160

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. Kriukow Sasza               06              43.22              199
  2. Rzepecki Mikołaj            06              43.65              193
  3. Juchno Mikołaj               05              45.98              165
  4. Konik Łukasz                 06              46.39              161
  5. Jaskułowski Konstanty  07              52.38              112
  6. Kurek Aleksander          06              52.91              108

14.Zielak Marcel                       06                   53.59              104

DYSKW.Stańczyk Łukasz        06                    K1 –

 

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. Czubak Maria                06                  36.67             343
  2. Banasik Lena                08                  43.60              204
  3. Misiak Kalina                 08                 47.31             159
  4. Banasikowska Julia       06                 40.88              247
  5. Pyzel Anastazja             07                 41.86              230
  6. Horszowska Jagna        06                 43.60              204
  7. Stolarska Milena            08                 52.27              118

14.Koczerba Hanna                    07                 51.08              126

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. Stańczyk Łukasz            06                 37.56              207
  2. Rzepecki Mikołaj            06                 38.08              198
  3. Jaskułowski Konstanty   07                46.31              110
  4. Juchno Mikołaj               05                 39.43              178
  5. Konik Łukasz                 06                 42.59               142
  6. Kriukow Sasza              06                  44.45               124

12.Zielak Marcel                          06                  46.30               110

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. Banasik Lena                    08              43.04               181
  2. Misiak Kalina                    08              47.00              139
  3. Horszowska Jagna           06              39.66               232
  4. Koczerba Hanna              07               43.40              177
  5. Czubak Maria                  06               39.83              229
  6. Pyzel Anastazja               07              43.59              174
  7. Banasikowska Julia         06              41.15              207
  8. Stolarska Milena              08           1:04.55                 53

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. Stańczyk Łukasz                06                38.07              187
  2. Rzepecki Mikołaj                06                 38.53              181
  3. Konik Łukasz                      06                42.89               131
  4. Jaskułowski Konstanty       07                57.13                55
  5. Juchno Mikołaj                    05               43.12               129
  6. Kriukow Sasza                    06               43.83               123

11.Zielak Marcel                          06                  50.77                79