MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 LETNICH II RUNDA Warszawa, 14-15.06.2018

Dziewcząt, 100m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika       06                 1:16.37

25.HORSZOWSKA, Jagna           06                 1:33.52

 

Chłopców, 100m motylkowy

DYSKW.KUREK, Aleksander       06                     M5 –

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika       06                 1:26.70                    372

56.KRAŚNICKA, Agata                 06                 1:54.46                    161

 

Chłopców, 100m klasyczny

24.KRIUKOW, Sasza                    06                1:35.74                    195

29.RZEPECKI, Mikołaj                  06                1:37.67                    184

39.KONIK, Łukasz                         06                1:41.65                    163

50.MISIAK, Bartłomiej                   06                1:48.96                    132

54.KUCHARSKI, Kamil                 06                1:56.50                    108

55.ZIELAK, Marcel                        06                1:59.53                    100

52.WŁODARCZYK, Dawid            06                1:52.24                    121

 

Dziewcząt, 200m grzbietowy

12.MĄTEWSKA, Zofia                  06                 2:46.52                    367

15.CZUBAK, Maria                       06                 2:48.79                    352

 

Chłopców, 200m grzbietowy

21.STAŃCZYK, Łukasz                06                 3:01.32                    197

24.RZEPECKI, Mikołaj                 06                 3:02.49                    193

46.KONIK, Łukasz                        06                 3:20.42                    146

50.ZIELAK, Marcel                       06                 3:30.88                    125

 

Dziewcząt, 400m dowolny

17.MĄTEWSKA, Zofia                  06                 5:25.30                    374

18.CZUBAK, Maria                       06                 5:26.38                    370

47.HORSZOWSKA, Jagna           06                 6:31.20                    215

 

Chłopców, 400m dowolny

32.STAŃCZYK, Łukasz                06                 5:39.85                    243

51.KRIUKOW, Sasza                   06                 6:30.08                     161

52.WŁODARCZYK, Dawid           06                 6:35.79                    154

55.KUREK, Aleksander                06                 6:42.09                    147

56.MISIAK, Bartłomiej                  06                 7:01.60                    127

58.KUCHARSKI, Kamil                06                  7:39.41                     98

 

4 x 50m dowolny

17.IKS Konstancin 1                       06              2:10.56                    312

MĄTEWSKA, Zofia            32.58              CZUBAK, Maria              32.85

STAŃCZYK, Łukasz          33.33              GŁOWACKA, Weronika 31.80

36.IKS Konstancin 2                      06                2:23.08                    237

RZEPECKI, Mikołaj           33.58              KUREK, Aleksander         37.38

KRIUKOW, Sasza             36.70             HORSZOWSKA, Jagna    35.42

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. CZUBAK, Maria                   06              1:11.43                      362

62.HORSZOWSKA, Jagna            06             1:21.24                      246

73.KRAŚNICKA, Agata                 06             1:29.86                       181

 

Chłopców, 100m dowolny

39.STAŃCZYK, Łukasz                  06             1:13.90                       224

61.KRIUKOW, Sasza                     06             1:19.99                      177

67.KONIK, Łukasz                          06             1:21.87                      165

73.KUREK, Aleksander                  06             1:25.05                      147

81.WŁODARCZYK, Dawid             06             1:28.08                      132

82.MISIAK, Bartłomiej                    06             1:31.05                      120

84.ZIELAK, Marcel                         06             1:32.17                      115

87.KUCHARSKI, Kamil                  06             1:40.00                       90

 

Dziewcząt, 200m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika        06             3:06.79                     373

 

Chłopców, 200m klasyczny

10.KRIUKOW, Sasza                     06             3:14.60                     237

29.MISIAK, Bartłomiej                    06             3:43.63                     156

31.WŁODARCZYK, Dawid             06             4:03.47                     121

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

17.CZUBAK, Maria                        06             1:19.78                     328

50.HORSZOWSKA, Jagna            06             1:32.84                     208

56.KRAŚNICKA, Agata                 06              1:40.07                    166

 

Chłopców, 100m grzbietowy

24.RZEPECKI, Mikołaj                  06              1:24.12                    196

30.STAŃCZYK, Łukasz                 06              1:25.25                    188

51.KONIK, Łukasz                         06              1:33.90                    141

57.KUREK, Aleksander                 06              1:38.22                    123

59.ZIELAK, Marcel                        06              1:39.56                    118

62.KUCHARSKI, Kamil                 06              1:46.65                      96

 

Dziewcząt, 200m zmienny

  1. GŁOWACKA, Weronika      06              2:49.34                     372

 

Chłopców, 200m zmienny

30.RZEPECKI, Mikołaj                 06                3:01.67                   219

4 x 50m zmienny

15.IKS Konstancin 1                     06                2:27.31                  287

CZUBAK, Maria                      37.03       GŁOWACKA, Weronika         35.38

KRIUKOW, Sasza                  41.99        STAŃCZYK, Łukasz             32.91

31.IKS Konstancin 2                    06                 2:40.60                  221

KONIK, Łukasz                    1:25.19        HORSZOWSKA, Jagna        36.01

RZEPECKI, Mikołaj                39.40        KUREK, Aleksander