OGÓLNOPOLSKIE DRUŻYNOWE ZAWODY DZIECI 10-11 LAT Wołomin, 12-13.06.2018

Dziewcząt, 50m motylkowy

16.KOCZERBA, Hanna                        07                 43.71                 173

DYSKW.BIEDRZYCKA, Zuzanna        07                  M10 –

 

Chłopców, 50m motylkowy

35.JASKUŁOWSKI, Konstanty             07                 49.56                   85

 

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. BANASIK, Lena                           08                 34.78                  298

10.MISIAK, Kalina                                 08                38.63                  217

39.MĄTEWSKA, Hanna                        08                44.26                  144

45.JADŁOWSKA, Aleksandra               08                46.94                  121

46.STOLARSKA, Milena                       08                47.46                  117

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

14.PYZEL, Anastazja                            07             1:33.78                  202

22.MAJCHRZAK, Natalia                      07             1:43.13                  151

 

Chłopców, 100m grzbietowy

42.WŁODARCZYK, Szymon                 07            1:55.29                    76

45.JASIONOWSKI, Jan                         07            2:10.61                   52

 

Dziewcząt, 50m klasyczny

5.BANASIK, Lena                                  08               49.20                   197

30.MĄTEWSKA, Hanna                         08              56.36                   131

31.STOLARSKA, Milena                        08              56.38                   131

32.MISIAK, Kalina                                  08              56.47                   130

 

Dziewcząt, 200m dowolny

25.PYZEL, Anastazja                             07            3:18.21                  174

27.MAJCHRZAK, Natalia                       07            3:22.30                  164

28.BIEDRZYCKA, Zuzanna                   07            3:27.10                  153

31.KOCZERBA, Hanna                          07           3:35.99                   134

 

Chłopców, 200m dowolny

44.JASKUŁOWSKI, Konstanty              07             3:33.37                  101

45.WŁODARCZYK, Szymon                 07             4:00.76                   70

Dziewcząt, 4 x 50m zmienn

7.IKS Konstancin 1                                07             2:59.23                  191

PYZEL, Anastazja                      42.80       KOCZERBA, Hanna       43.08

BIEDRZYCKA, Zuzanna            52.62       MAJCHRZAK, Natalia    40.73