OTWARTE LETNIE MISTRZOSTWA OKRĘGU WARSZAWSKO–MAZOWIECKIEGO Warszawa, 22-23.06.2018

Mężczyzn, 50m dowolny

10.BANASIK, Samuel                          04                    27.43                  442

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina              02                   35.50                   568

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan                     03                   32.73                  498
  2. RYBARCZYK, Adam                  00                   31.09                  581

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. JANUSZKO, Patrycja                 04              1:10.33                  490
  2. JASKUŁOWSKA, Zofia              03              1:10.55                  486

 

Kobiet, 200m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna                    03              2:15.85                  575
  2. JASKUŁOWSKA, Zofia            03              2:23.14                  491

 

Kobiet, 100m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina           02            1:17.87                   558
  2. ŚWIETLIK, Julia                       04           1:22.69                  466

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. RYBARCZYK, Adam               00           1:08.15                  589
  2. REMBOWSKI, Jan                  03           1:14.09                  458
  3. LINARD, Bartosz                     04           1:14.43                  452

 

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna                   03            9:42.19                   577

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. ZIENTARSKA, Karolina           02              32.73                   415
  2. JANUSZKO, Patrycja              04              30.88                   495
  3. JASKUŁOWSKA, Zofia           03              32.20                   436

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. REMBOWSKI, Jan                 03              29.03                   461
  2. RYBARCZYK, Adam              00              28.59                  482

 

Kobiet, 100m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna                 03          1:03.59                  537
  2. ŚWIETLIK, Julia                    04          1:05.05                 502

 

Mężczyzn, 100m dowolny

10.BANASIK, Samuel                        04                  1:01.29                  448

 

Kobiet, 200m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina           02                   2:46.90                  579

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan                 03                   2:40.28                  493
  2. RYBARCZYK, Adam              00                   2:35.30                  542

Kobiet, 200m motylkowy

  1. JASKUŁOWSKA, Zofia         03                    2:38.80                  451

 

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. LINARD, Bartosz                 04                    2:25.58                  480

 

Kobiet, 400m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna              03                    4:48.09                  552