XI Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Warszawa, 03.06.2018

Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

  1. IKS Konstancin 1           3:09.14          123

Zuzanna Osuch     08       Anastazja Pyzel      07

Hanna Mątewska   08      Zofia Mątewska       06

 

Chłopców, 4 x 50m dowolny

  1. IKS Konstancin 1            3:00.73           95

Oskar Burlak           09        Konstanty Jaskułowski      07

Piotr Gondorowicz  08        Łukasz Stańczyk               06

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

  1. Weronika Głowacka          06                34.07                         366
  2. Hanna Koczerba               07               43.08                         181
  3. Jagna Horszowska            06              39.84                          229

 

Chłopców, 50m motylkowy

  1. Aleksander Kurek              06             42.97                         130

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. Hanna Mątewska                08             49.84                         136
  2. Aleksandra Jadłowska        08             54.37                         105

10.Zuzanna Osuch                        08            1:12.26                          44

 

Chłopców, 50m grzbietowy

  1. Krystian Koszelnik                 08            54.75                          66
  2. Oskar Burlak                          09            54.14                          69
  3. Antoni Łucki                           09           54.54                          67
  4. Piotr Gondorowicz                 08           1:06.02                          38

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. Zofia Mątewska                        06              1:18.13                       349
  2. Maria Czubak                           06              1:19.12                       336

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. Łukasz Stańczyk                   06             1:22.15                        211
  2. Mikołaj Rzepecki                   06             1:22.42                        209
  3. Łukasz Konik                        06              1:34.56                       138
  4. Marcel Zielak                        06              1:42.98                       107
  5. Kacper Siudziński                 07              2:03.54                         62
  6. Jan Jasionowski                   07              2:06.06                         58

 

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. Aleksandra Jadłowska         08              44.30                       144

14.Zuzanna Osuch                       08            1:17.19                          27

 

Chłopców, 50m dowolny

  1. Oskar Burlak                       09                 54.55                          51
  2. Krystian Koszelnik               08                49.68                          67

10.Piotr Gondorowicz                   08            1:01.83                          35

11.Antoni Łucki                             09            1:03.92                          31

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. Maria Czubak                     06             1:12.49                        346
  2. Anastazja Pyzel                 07              1:20.81                       250
  3. Jagna Horszowska            06              1:22.09                       238
  4. Natalia Majchrzak              07              1:28.64                       189
  5. Zuzanna Biedrzycka          07              1:31.69                       171

 

Chłopców, 100m dowolny

  1. Konstanty Jaskułowski          07            1:27.25                       136
  2. Łukasz Stańczyk                   06            1:17.27                      196
  3. Sasza Kriukow                      06            1:23.07                      158
  4. Aleksander Kurek                 06            1:25.58                      144
  5. Jan Jasionowski                   07             1:44.47                        79
  6. Kacper Siudziński                07             1:57.28                        56
  7. Marcel Zielak                        06             1:33.99                      109

10.Kamil Kucharski                       06            1:38.55                        94

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. Weronika Głowacka                   06             1:27.52                      361
  2. Zuzanna Biedrzycka                  07              1:51.90                      173

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. Sasza Kriukow                 06           1:32.16                      219
  2. Łukasz Konik                   06           1:44.39                      151
  3. Kamil Kucharski               06           1:57.77                      105

 

Dziewcząt, 100m zmienny

  1. Anastazja Pyzel                     07             1:34.33                      216
  2. Zofia Mątewska                     06             1:20.86                     344
  3. Hanna Mątewska                  08             1:46.21                      151
  4. Hanna Koczerba                   07             1:40.88                     177
  5. Natalia Majchrzak                 07             1:45.14                     156

 

Chłopców, 100m zmienny

  1. Mikołaj Rzepecki                 06        1:23.39                    219
  2. Konstanty Jaskułowski        07        1:38.51                    133

 

3 x 50m dowolny

2  IKS Konstancin                                         1:36.79