Grand Prix WMOZP roczniki 2005-2006, II runda Warszawa, 10.04.2018

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia       06                 36.25

11.CZUBAK, Maria                          06                 37.57

34.BANASIKOWSKA, Julia             06                 43.28

37.KRAŚNICKA, Agata                   06                 46.16

 

Chłopców, 50m grzbietowy

11.STAŃCZYK, Łukasz                   06                37.96

14.RZEPECKI, Mikołaj                    06                38.24

26.PILSZYK, Jakub                         06                43.64

32.WŁODARCZYK, Dawid              06                44.72

37.ZIELAK, Marcel                          06                46.23

39.KUCHARSKI, Kamil                   06                47.34

22.JUCHNO, Mikołaj                       05                40.40

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika     06                35.00

28.HORSZOWSKA, Jagna              06                 42.37

 

Chłopców, 50m motylkowy

DYSKW.KUREK, Aleksander          06

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika 06 1:28.75

28.BANASIKOWSKA, Julia              06             1:42.35

37.KRAŚNICKA, Agata                    06             1:57.34

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. KRIUKOW, Sasza 06             1:33.81

10.RZEPECKI, Mikołaj                      06             1:34.90

22.KONIK, Łukasz                             06            1:42.95

29.KUCHARSKI, Kamil                     06             1:49.37

30.MISIAK, Bartłomiej                       06             1:53.66

31.ZIELAK, Marcel                            06             1:53.89

DYSKW.WŁODARCZYK, Dawid       06

 

Dziewcząt, 200m dowolny

22.CZUBAK, Maria                            06             2:39.26

37.HORSZOWSKA, Jagna                06             3:03.36

 

Chłopców, 200m dowolny

32.STAŃCZYK, Łukasz                     06             2:47.14

42.KUREK, Aleksander                     06             3:06.68

29.JUCHNO, Mikołaj                         05             2:58.44

 

 

 

Chłopców, 100m grzbietowy

22.PILSZYK, Jakub                            06            1:33.60                        142

  1. KONIK, Łukasz 06 1:34.67                        137

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia    06           1:20.15                         323

 

Dziewcząt, 100m zmienny

11.MĄTEWSKA, Zofia                       06            1:20.44                         349

12.GŁOWACKA, Weronika               06            1:20.69                          346

27.CZUBAK, Maria                            06            1:26.73                         278

40.BANASIKOWSKA, Julia               06            1:34.68                         214

41.HORSZOWSKA, Jagna                06            1:35.10                         211

46.KRAŚNICKA, Agata                      06           1:45.78                         153

 

Chłopców, 100m zmienny

20.RZEPECKI, Mikołaj                      06            1:23.21                          220

34.STAŃCZYK, Łukasz                     06            1:30.11                         173

36.JUCHNO, Mikołaj                         05            1:30.42                         172

41.KONIK, Łukasz                             06            1:34.51                         150

45.PILSZYK, Jakub                           06            1:37.14                         138

48.KUREK, Aleksander                     06            1:38.38                         133

49.KRIUKOW, Sasza                        06            1:39.32                         129

52.WŁODARCZYK, Dawid                06            1:42.72                         117

53.KUCHARSKI, Kamil                     06            1:42.81                         117

55.MISIAK, Bartłomiej                       06            1:43.03                         116

  1. ZIELAK, Marcel 06 1:44.55                         111

 

Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

  1. IKS Konstancin 1               06                 5:02.67                         317

MĄTEWSKA, Zofia                   1:11.35            CZUBAK, Mari                  1:15.94

GŁOWACKA, Weronika           1:12.65             HORSZOWSKA, Jagna   1:22.73

 

Chłopców, 4 x 100m dowolny

  1. IKS Konstancin 1             06          5:41.76                          154

STAŃCZYK, Łukasz                 1:22.01           KRIUKOW, Sasza               1:30.97

RZEPECKI, Mikołaj                  1:20.08           PILSZYK, Jakub                  1:28.70

  1. IKS Konstancin 2           06              6:21.95                            110

KONIK, Łukasz                        1:28.22           WŁODARCZYK, Dawid                      KUCHARSKI, Kamil                 1:39.86           MISIAK, Bartłomiej            1:35.13