Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat Warszawa, 21-22.03.2018

Dziewcząt, 100m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika       06                   1:19.30                     326

18.HORSZOWSKA, Jagna           06                   1:33.51                     199

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika       06                   1:30.76                      324

14.PIŁATOWICZ, Kaja                  05                   1:34.95                     283

32.BANASIKOWSKA, Julia           06                   1:42.97                     222

39.KRAŚNICKA, Agata                 06                   1:55.72                     156

 

Chłopców, 100m klasyczny

11.KRIUKOW, Sasza                    06                   1:37.19                     187

25.RZEPECKI, Mikołaj                  06                   1:43.47                     155

33.ZIELAK, Marcel                        06                   1:56.57                     108

34.MISIAK, Bartłomiej                   06                   1:57.83                     105

DYSKW.WŁODARCZYK, Dawid   06                   1:51.89

 

Dziewcząt, 200m grzbietowy

11.MĄTEWSKA, Zofia                   06                   2:53.36                    325

18.CZUBAK, Maria                        06                   3:01.30                    284

 

Chłopców, 200m grzbietowy

15.SIENKIEWICZ, Ignacy              05                   2:51.83                     232

21.RZEPECKI, Mikołaj                   06                   3:10.72                    169

24.PILSZYK, Jakub                       06                   3:21.50                    144

29.KONIK, Łukasz                         06                   3:27.56                    131

 

Dziewcząt, 400m dowolny

12.MĄTEWSKA, Zofia                   06                   5:31.22                     354

17.CZUBAK, Maria                        06                   5:37.33                     336

36.HORSZOWSKA, Jagna            06                   6:28.51                     219

40.KRAŚNICKA, Agata                  06                  7:08.69                     163

25.PIŁATOWICZ, Kaja                   05                  5:41.97                     322

 

Chłopców, 400m dowolny

20.STAŃCZYK, Łukasz                 06                  5:50.69                      221

37.WŁODARCZYK, Dawid            06                  6:55.14                      133

24.SIENKIEWICZ, Ignacy              05                 5:24.12                      280

 

Mieszane, 4 x 50m dowolny

11.IKS Konstancin 2                      06                 2:14.23                      287

GŁOWACKA, Weronika           33.62                        MĄTEWSKA, Zofia              31.79

STAŃCZYK, Łukasz                34.06                        CZUBAK, Maria                   34.76

 

  1. IKS Konstancin 3                06                 2:24.21                      231

RZEPECKI, Mikołaj                  34.18                        KONIK, Łukasz                    37.68

HORSZOWSKA, Jagna           35.89                        BANASIKOWSKA, Julia       36.46

 

 

Dziewcząt, 100m dowolny

14.PIŁATOWICZ, Kaja                 05                        1:11.06                 367

26.CZUBAK, Maria                       06                        1:15.50                 306

35.HORSZOWSKA, Jagna           06                        1:17.89                 279

43.BANASIKOWSKA, Julia          06                        1:23.53                 226

51.KRAŚNICKA, Agata                06                        1:36.99                 144

 

Chłopców, 100m dowolny

23.SIENKIEWICZ, Ignacy            05                        1:10.45                  259

24.STAŃCZYK, Łukasz                06                        1:15.39                 211

42.KRIUKOW, Sasza                   06                        1:22.02                 164

54.WŁODARCZYK, Dawid           06                        1:30.74                 121

55.ZIELAK, Marcel                       06                        1:34.50                 107

 

Chłopców, 200m klasyczny

8.KRIUKOW, Sasza                     06                        3:22.80                  209

24.MISIAK, Bartłomiej                  06                        4:02.12                 123

25.WŁODARCZYK, Dawid           06                       4:05.90                  117

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

9.MĄTEWSKA, Zofia                   06                       1:19.05                  337

21.CZUBAK, Maria                      06                       1:25.38                  267

33.BANASIKOWSKA, Julia         06                       1:36.58                  184

37.KRAŚNICKA, Agata               06                       1:41.91                  157

 

Chłopców, 100m grzbietowy

17.SIENKIEWICZ, Ignacy            05                       1:21.21                 218

20.RZEPECKI, Mikołaj                 06                       1:26.54                 180

21.STAŃCZYK, Łukasz               06                       1:27.42                 175

29.PILSZYK, Jakub                     06                       1:34.98                 136

33.KONIK, Łukasz                       06                       1:36.79                 129

 

Dziewcząt, 200m zmienny

  1. MĄTEWSKA, Zofia              06                      2:54.62                 339

14.PIŁATOWICZ, Kaja                  05                      3:00.63                 307

 

Chłopców, 200m zmienny

20.RZEPECKI, Mikołaj                  06                      3:13.73                  181

 

Mieszane, 4 x 50m zmienny

14.IKS Konstancin 1                      06                     2:35.50                  244

MĄTEWSKA, Zofia                            39.38               RZEPECKI, Mikołaj             40.01

KRIUKOW, Sasza                              43.11              STAŃCZYK, Łukasz           33.00

 

20.IKS Konstancin 2                     06                      2:45.61                   201

CZUBAK, Maria                                40.35                HORSZOWSKA, Jagna      40.68

BANASIKOWSKA, Julia                   47.40                KONIK, Łukasz                   37.18