Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko Mazowieckiego Pruszków, 16.03.2018

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja         04             28.36                  550

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. RYBARCZYK, Adam          00            24.53                  563
  2. REMBOWSKI, Jan              03           25.67                  491

31.KRAS, Bruno                             04                 30.87                  282

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina         02       35.26                   535
  2. ŚWIETLIK, Julia                    04       36.78                  472

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan             03           32.00                   491
  2. RYBARCZYK, Adam          00           30.22                   583
  3. LINARD, Bartosz                04           33.68                   421

 

Kobiet, 100m motylkowy

10.JASKUŁOWSKA, Zofia             03               1:09.09                  493

 

Kobiet, 200m dowolny

4 .SŁOWIK, Martyna                      03               2:12.08                  590

  1. JANUSZKO, Patrycja           04               2:16.90                  529
  2. JASKUŁOWSKA, Zofia        03               2:17.99                  517

25.BROŻYNA, Alicja                      04               2:43.84                  309

 

Mężczyzn, 200m grzbietowy

  1. KRAS, Bruno                         04         2:38.91                  293

 

Kobiet, 100m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina             02       1:17.74                   516
  2. ŚWIETLIK, Julia                        04       1:19.91                   475

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. RYBARCZYK, Adam               00            1:05.27                   618

1.REMBOWSKI, Jan                       03             1:10.06                   500

2.LINARD, Bartosz                         04             1:14.57                   414

 

Kobiet, 400m zmienny

  1. SŁOWIK, Martyna                 03             5:20.87                   528

DYSKW. BROŻYNA, Alicja            04             6:51.89

 

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. LINARD, Bartosz                 04             5:06.84                  452

 

Kobiet, 4 x 200m dowolny

  1. IKS Konstancin                             9:03.88           577

SŁOWIK, Martyna         03    2:12.17        ŚWIETLIK , Julia           04    2:21.08

JANUSZKO, Patrycja    04    2:14.03        JASKUŁOWSKA, Zofia 03    2:16.60

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. ZIENTARSKA, Karolina           02           31.99                   442

6.JANUSZKO, Patrycja                    04             30.75                   498

 

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. KRAWCZYK, Paulina              02               34.11                  426

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej                     02                 27.29                  539

 

Kobiet, 100m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja          04                1:01.08                 579
  2. KRAWCZYK, Paulina          02                1:04.31                 496

 

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. REMBOWSKI, Jan                 03         56.56                  501
  2. KRAS, Bruno                          04      1:09.03                  275

 

Kobiet, 200m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina             02            2:45.40                  538
  2. ŚWIETLIK, Julia                        04            2:53.90                  463
  3. BROŻYNA, Alicja                      04            3:36.59                  239

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. LINARD, Bartosz                      04            2:37.48                 447

 

Kobiet, 200m motylkowy

  1. JASKUŁOWSKA, Zofia            03             2:33.95                468

 

Mężczyzn, 200m motylkowy

  1. RYBARCZYK, Adam               00             2:13.00                 543

 

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. SŁOWIK, Martyna                  03             1:08.86                  510
  2. KRAWCZYK, Paulina             02            1:12.49                 437
  3. ŚWIETLIK, Julia                     04             1:14.02                  410

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. KRAS, Bruno                        04              1:16.25                 264
  2. RABAN, Maciej                     02                 57.84                 605

 

Kobiet, 200m zmienny

  1. BROŻYNA, Alicja                  04             3:05.56                283
  2. ZIENTARSKA, Karolina         02             2:31.03                525

 

Kobiet, 400m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna                   03           4:31.14                 647
  2. JASKUŁOWSKA, Zofia           03           4:51.18                 522

 

Mężczyzn, 400m dowolny

  1. RABAN, Maciej                        02           4:07.15                 633

 

Kobiet, 4 x 100m dowolny

  1. IKS Konstancin            4:09.84           564

JANUSZKO, Patrycja           04             1:01.23  JASKUŁOWSKA, Zofia        03             1:03.42

SŁOWIK , Martyna               03             1:02.10  ŚWIETLIK, Julia                   04             1:03.09

 

Mężczyzn, 4 x 100m dowolny

PK IKS Konstancin                                        3:42.48                  559

RYBARCZYK, Adam             00               53.70  LINARD, Bartosz                 04               59.46

RABAN, Maciej                     02               53.18   REMBOWSKI, Jan              03               56.14