Grand Prix WMOZP 2005-2006 – I runda Ożarów Mazowiecki, 01.03.2018

Chłopców, 50m klasyczny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy             05              43.29             198
  2. KRIUKOW, Sasza                    06               43.29             198
  3. RZEPECKI, Mikołaj                  06             46.84             156
  4. KUCHARSKI, Kamil                 06             50.72             123
  5. MISIAK, Bartłomiej                  06              52.54             110

 

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. PIŁATOWICZ, Kaja                   05       32.69             359
  2. HORSZOWSKA, Jagna             06      34.97              293
  3. BANASIKOWSKA, Julia            06      37.15             244

 

Chłopców, 50m dowolny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy              05       33.08             229
  2. STAŃCZYK, Łukasz                 06       33.99              211
  3. KUCHARSKI, Kamil                  06       42.98             104

 

Dziewcząt, 200m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia                  06           2:49.96             345
  2. CZUBAK, Maria                      06            3:02.63             278

 

Chłopców, 200m grzbietowy

  1. RZEPECKI, Mikołaj             06              3:10.52            170
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy        05              2:58.53            207

 

Dziewcząt , 100m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika       06             1:20.23            315

 

Chłopców, 200m klasyczny

  1. KRIUKOW, Sasza             06           3:25.87            200
  2. RZEPECKI, Mikołaj          06           4:01.02            124
  3. MISIAK, Bartłomiej           06           4:01.15            124

 

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. CZUBAK, Maria                    06       1:20.34             254
  2. HORSZOWSKA, Jagna       06        1:20.59             252
  3. BANASIKOWSKA, Julia      06         1:26.53            203
  4. PIŁATOWICZ, Kaja              05        1:12.77            342

 

Chłopców, 100m dowolny

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy        05      1:16.20           205
  2. STAŃCZYK, Łukasz            06      1:18.76           185
  3. KUCHARSKI, Kamil            06      1:40.52             89

Dziewcząt , 200m zmienny

  1. MĄTEWSKA, Zofia             06         2:53.70            345
  2. GŁOWACKA, Weronika      06          2:58.20           319

 

Dziewcząt, 4 x 100m zmienny

PK  IKS Konstancin 1                                      5:44.69             278

MĄTEWSKA, Zofia             06      1:21.87               PIŁATOWICZ   , Kaja    05  1:34.05

GŁOWACKA , Weronika  06      1:31.36                CZUBAK, Maria        06  1:17.41