Arena Grand Prix Puchar Polski Kozienice, 24-25.02.2018

Kobiet, 400m zmienny

  1. SŁOWIK Martyna            03                5:20.00                 533

 

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. RABAN Maciej               02                4:36.34                 618
  2. RABAN Maciej             open                4:36.34                 618

 

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja            04         28.12                 564
  2. JASKUŁOWSKA Zofia         03          29.56                 485

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. BANASIK Samuel              04          27.57                 396
  2. REMBOWSKI Jan             03          25.47                 503
  3. RYBARCZYK Adam          00          24.30                 579

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. RYBARCZYK Adam             00       2:25.68                 565
  2. REMBOWSKI Jan                03       2:32.34                 494

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. JANUSZKO Patrycja          04    1:11.35                  448
  2. JASKUŁOWSKA Zofia       03    1:09.88                  477

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. RABAN Maciej             02           27.24                 542
  2. BANASIK Samuel       04          31.27                 358

 

Kobiet, 200m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna              03       2:10.12                617
  2. JANUSZKO Patrycja         04      2:14.82                554
  3. JASKUŁOWSKA Zofia     03       2:18.01                517

 

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. RABAN Maciej                 02         1:55.91               630
  2. BANASIK Samuel            04         2:13.31               414

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

1 REMBOWSKI Jan                      03                1:08.63               532

  1. RYBARCZYK Adam             00                1:04.71               634
  2. RYBARCZYK Adam        open                 1:04.71               634

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. JANUSZKO Patrycja             04     31.57               460
  2. JASKUŁOWSKA Zofia          03     32.56               419

 

Mężczyzn , 50m motylkowy

  1. REMBOWSKI Jan           03        29.10               420
  2. RYBARCZYK Adam       00        26.76               540

 

Mężczyzn , 200m grzbietowy

  1. RABAN Maciej               02                  2:05.42              597
  2. RABAN Maciej            open                 2:05.42              597
  3. BANASIK Samuel         04                  2:27.57              366

 

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna           03                  9:11.99               654