Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu ( 25 m ) Poznań, 25-26.11.2017

Kobiet  100m Dowolnym

  1. JANUSZKO, Patrycja 04                    1:00.36                           600
  2. SŁOWIK, Martyna 03                    1:01.22                           575
  3. JASKUŁOWSKA, Zofia 03                    1:03.82                           507
  4. KRAWCZYK, Paulina        02                    1:04.66                           488

 

Kobiet 50m klasyczny

  1. SWIETLIK, Julia 04                      35.01                           547

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan 03                       31.81                           500

 

Kobiet  200m Motylkowym

  1. JASKUŁOWSKA, Zofia 03                     2:37.61                          437

 

Kobiet  100m Grzbietowym

  1. KRAWCZYK, Paulina 02                    1:12.13                          444

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej 02                       57.68                          610

 

Kobiet, 200m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja 04                     2:31.65                         518

 

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. RABAN, Maciej 02                     2:12.28                         569
  2. REMBOWSKI, Jan 03                     2:19.19                         488

 

Kobiet  400m Dowolnym

9    SŁOWIK, Martyna                    03                     4:34.27                         625

  1. JASKUŁOWSKA, Zofia 03 4:47.75                         541
  2. SWIETLIK, Julia 04 5:00.27                        476

 

Kobiet, 400m zmienny

  1. SŁOWIK, Martyna 03                     5:13.15                         568
  2. SWIETLIK, Julia 04                     5:35.92                         460

 

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. RABAN, Maciej 02                     4:38.64                          603

 

Kobiet  50m Dowolnym

  1. JANUSZKO, Patrycja 04 28.11                          565
  2. KRAWCZYK, Paulina 02 29.50                          488

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. REMBOWSKI, Jan 03                        25.45                          504

 

Kobiet 200m klasyczny

  1. SWIETLIK, Julia 04 2:53.70                         464

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan 03                     2:32.32                         494

 

Kobiet  100m Motylkowym

  1. JANUSZKO, Patrycja 04 1:09.76                            479
  2. JASKUŁOWSKA, Zofia 03 1:11.56                            444
  3. SŁOWIK, Martyna       03                    1:11.81                            439

 

Kobiet  50m Grzbietowym

  1. KRAWCZYK, Paulina    02                        34.11                            426

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej 02                       27.10                             551

Kobiet  200m Dowolnym

  1. SŁOWIK, Martyna 03 2:13.07                         576
  2. JANUSZKO, Patrycja 04 2:14.06                         564
  3. KRAWCZYK, Paulina 02 2:18.56                         511
  4. JASKUŁOWSKA, Zofia 03 2:18.64                         510

 

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. RABAN, Maciej 02 1:57.17                           609
  2. REMBOWSKI, Jan 03 2:02.45                          534

 

Kobiet 100m klasyczny

12.SWIETLIK, Julia                    04                      1:18.13                          508

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan 03 1:09.39                           514

 

Kobiet  100m Motylkowym

  1. JANUSZKO, Patrycja 04 31.61                          458
  2. JASKUŁOWSKA, Zofia 03 33.08                          400

 

Kobiet , 200m grzbietowy

  1. KRAWCZYK, Paulina 02 2:34.54                          459

 

Mężczyzn, 200m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej 02                    2:02.78                          636

 

Kobiet 100m zmienny

  1. SWIETLIK, Julia 04                    1:11.96                           488

 

Kobiet, 800m dowolny

6. SŁOWIK, Martyna                   03                    9:19.38                           629