II MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX WARMII I MAZUR W PŁYWANIU 16-17.12.2017 OLSZTYN

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. Banasik Lena                    08                        42.16                    225
  2. Krawczyk Paulina              02                        33.28                    458
  3. Mątewska Zofia                 06                        37.49                    321
  4. Czubak Maria                    06                        42.67                    217
  5. Banasikowska Julia           06                        44.16                    196
  6. Horszowska Jagna            06                        45.95                    174
  7. Pyzel Anastazja                07                        48.06                    152
  8. Kraśnicka Agata                06                        48.60                    147
  9. Biedrzycka Zuzanna          07                        53.77                    108
  10. Koczerba Hanna               07                        55.19                    100

 

Chłopców , 50m grzbietowy

  1. Raban Maciej                      02                        26.68                     577
  2. Banasik Samuel                  04                        32.14                     330
  3. Stańczyk Łukasz                 06                        39.07                     183
  4. Kras Bruno                          04                        36.22                     230
  5. Sienkiewicz Ignacy              05                        38.63                     190
  6. Rzepecki Mikołaj                 06                        40.97                     159
  7. Pilszyk Jakub                      06                        42.73                     140
  8. Konik Łukasz                      06                        44.04                     128
  9. Juchno Mikołaj                    05                        41.14                    157
  10. Kucharski Kamil                 06                        54.02                     69

 

Kobiet, 200m klasyczny

  1. Zientarska Karolina         02                     2:41.49                   578
  2. Głowacka Weronika        06                     3:12.71                   340
  3. Świetlik Julia                   04                     2:49.13                   503
  4. Brożyna Alicja                 04                     3:30.90                   259

 

Chłopców , 200m klasyczny

  1. Rybarczyk Adam              00                     2:22.42                   604
  2. Rembowski Jan                03                     2:31.53                   502
  3. Linard Bartosz                  04                     2:35.98                   460
  4. Wielkopolan Feliks           02                     2:53.20                   336
  5. Kriukow Sasza                 06                     3:22.45                   210

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. Jaskułowska Zofia              03                    1:10.00                    474
  2. Januszko Patrycja              04                    1:09.59                    483
  3. Słowik Martyna                   03                    1:10.70                    460
  4. Głowacka Weronika           06                    1:23.59                    278

 

Kobiet, 50m dowolny

  1. Krawczyk Paulina            02                       28.91                        519
  2. Bansik Lena                     08                      38.70                        216
  3. Piłatowicz Kaja                05                       31.02                        420
  4. Misiak Kalina                   08                       47.76                        115
  5. Stolarska Milena              08                       55.38                         73
  6. Pyzel Anastazja               07                       41.10                       180
  7. Rembowska Maria           07                       42.07
  8. Horszowska Jagna          06                      35.98                       269
  9. Majchrzak Natalia            07                      43.19
  10. Banasikowska Julia         06                      37.50                       238
  11. Kraśnicka Agata              06                     41.26                        178
  12. Czubak Maria                  06                     41.99                        169

 

Chłopców, 50m dowolny

  1. Rybarczyk Adam              00                  24.11                        593
  2. Banasik Samuel               04                  27.91                        382
  3. Wielkopolan Feliks           02                  27.64                        393
  4. Stańczyk Łukasz              06                  34.11                        209
  5. Sienkiewicz Ignacy           05                   32.42                        244
  6. Rzepecki Mikołaj              06                  35.89                        179
  7. Juchno Mikołaj                 05                  33.28                        225
  8. Konik Łukasz                    06                  38.52                        145
  9. Pilszyk Jakub                   06                   38.55                        145
  10. Włodarczyk Dawid           06                   41.13                        119
  11. Kucharski Kamil               06                    47.09                         79

 

Kobiet, 200m zmienny

  1. Januszko Patrycja         04                    2:29.81                        538
  2. Mątewska Zofia             06                    2:53.95                        343

8 .Głowacka Weronika            06                    2:57.64                        322

  1. Świetlik Julia                 04                    2:32.94                        505
  2. Piłatowicz Kaja             05                    3:02.13                        299
  3. Brożyna Alicja              04                    3:10.71                        260

 

Chłopców, 200m zmienny

  1. Raban Maciej                 02                    2:07.99                       628
  2. Sienkiewicz Ignacy        05                    3:05.41                       206

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. Zientarska Karolina        02                     34.76                        559
  2. Banasik Lena                 08                     51.26                        174
  3. Głowacka Weronika       06                     41.66                        324
  4. Jadłowska Aleksandra   08                     56.31                       131
  5. Mątewska Hanna           08                     57.63                        122
  6. Banasikowska Julia        06                     48.74                        202
  7. Biedrzycka Zuzanna       07                     56.70                        128
  8. Koczerba Hanna             07                  1:04.20                          88

 

Chłopców, 50m klasyczny

  1. Rembowski Jan                03                     31.25                        527
  2. Rybarczyk Adam              00                     29.32                        638
  3. Linard Bartosz                  04                     33.57                        425
  4. Kriukow Sasza                 06                     45.40                        172
  5. Wielkopolan Feliks           02                     35.27                        366
  6. Rzepecki Mikołaj              06          47.80                       147
  7. Jaskułowski Konstanty     07        54.32                       100

 

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. Krawczyk Paulina              02                 1:10.70                        471
  2. Świetlik Julia                      04                 1:11.78                        450
  3. Mątewska Zofia                 06                 1:21.62                       306
  4. Banasik Lena                     08                 1:37.66                       178
  5. Misiak Kalina                      08                 1:53.85                       112
  6. Jadłowska Aleksandra        08                 1:59.09                          98
  7. Stolarska Milena                 08                 1:59.93                          96
  8. Majchrzak Natalia               07                 1:41.61                        158
  9. Pyzel Anastazja                  07                 1:41.80                        157
  10. Piłatowicz Kaja                    05                 1:21.48                        308
  11. Czubak Maria                      06                 1:33.56                       203
  12. Rembowska Maria              07                  1:51.90                       118
  13. Horszowska Jagna              06                 1:39.14                       171
  14. Banasikowska Julia             06                 1:39.66                       168
  15. Kraśnicka Agata                  06                  1:47.42                       134

DYSKW.Mątewska Hanna           08

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. Raban Maciej                      02                    57.33                       621
  2. Banasik Samuel                  04                  1:08.71                      360
  3. Stańczyk Łukasz                 06                  1:28.82                      167
  4. Rzepecki Mikołaj                 06                   1:31.37                      153
  5. Kras Bruno                          04                  1:17.45                       251
  6. Pilszyk Jakub                      06                   1:36.18                       131
  7. Sienkiewicz Ignacy             05                   1:24.51                       193
  8. Konik Łukasz                      06                   1:39.98                       117
  9. Włodarczyk Dawid              06                   1:42.25                       109
  10. Kucharski Kamil                  06                   1:58.48                         70
  11. Juchno Mikołaj                    05                   1:30.56                        157
  12. Włodarczyk Szymon           07                   1:50.07                         87
  13. Jaskułowski Konstanty       07                    1:52.85                         81

 

Kobiet, 800m dowolny

  1. Słowik Martyna                    03                  9:14.60                       645  116

 

Kobiet, 200m motylkowy

  1. Jaskułowska Zofia               03                  2:34.86                       460

 

Kobiet, 100m zmienny

  1. Zientarska Karolina             02                 1:10.12                       527
  2. Januszko Patrycja               04                 1:10.59                       517
  3. Banasik Lena                       08                 1:39.30                       185
  4. Brożyna Alicja                      04                 1:29.91                       250
  5. Pyzel Anastazja                   07                 1:56.63                      114

DYSKW.Mątewska Zofia              06

 

Chłopców, 100m zmienny

  1. Rembowski Jan                   03                  1:02.96                    509
  2. Rybarczyk Adam                 00                  1:00.47                    575
  3. Linard Bartosz                     04                  1:08.18                     401
  4. Banasik Samuel                  04                  1:08.78                     391
  5. Stańczyk Łukasz                06                   1:33.61                     155
  6. Juchno Mikołaj                    05                  1:31.97                     163

 

Kobiet, 200m grzbietowy

  1. Krawczyk Paulina               02                  2:29.93                    502
  2. Świetlik Julia                       04                  2:36.18                    444
  3. Mątewska Zofia                  06                  2:54.63                    318
  4. Czubak Maria                     06                  3:13.63                    233

 

Chłopców , 200m grzbietowy

  1. Raban Maciej                    02                  2:00.90                    666
  2. Pilszyk Jakub                    06                  3:21.52                    144
  3. Konik Łukasz                    06                  3:25.90                    135
  4. Kras Bruno                        04                  2:42.06                    276

 

Kobiet, 100m dowolny

  1. Januszko Patrycja            04                     59.09                     639
  2. Słowik Martyna                 03                  1:00.71                     589
  3. Krawczyk Paulina             02                  1:02.51                     540
  4. Banasik Lena                   08                    1:31.75                    170
  5. Jaskułowska Zofia            03                    1:03.59                     513

20 .Misiak Kalina                        08                  1:50.89                      96

  1. Jadłowska Aleksandra      08                   1:51.90                      94
  2. Mątewska Hanna              08                   1:52.74                      92
  3. Piłatowicz Kaja                 05                    1:10.99                     368
  4. Rembowska Maria            07                   1:31.98                     169
  5. Majchrzak Natalia             07                    1:39.74                     132
  6. Horszowska Jagna            06                  1:22.72                     233
  7. Pyzel Anastazja                 07                   1:44.06                     117
  8. Biedrzycka Zuzanna          07                   1:52.26                       93
  9. Koczerba Hanna                07                   1:53.67                       89
  10. Banasikowska Julia            06                  1:29.88                     181
  11. Kraśnicka Agata                 06                   1:39.52                     133

 

Chłopców, 100m dowolny

  1. Rembowski Jan                       03                      54.88                     549
  2. Banasik Samuel                      04                      59.81                     424
  3. Wielkopolan Feliks                  02                    1:00.34                    413
  4. Linard Bartosz                         04                    1:03.79                    349
  5. Sienkiewicz Ignacy                  05                    1:11.49                     248
  6. Stańczyk Łukasz                     06                    1:20.10                    176

36  Rzepecki Mikołaj                         06                    1:21.56                    167

  1. Kras Bruno                               04                    1:11.54                    247
  2. Juchno Mikołaj                         05                    1:17.75                    193
  3. Konik Łukasz                           06                    1:29.80                    125
  4. Włodarczyk Dawid                  06                     1:32.73                    113
  5. Kucharski Kamil                      06                     1:44.77                      78
  6. Jaskułowski Konstanty            07                     1:39.43                      92
  7. Włodarczyk Szymon               07                    1:45.77                     76

 

Kobiet, 100m klasyczny

  1. Zientarska Karolina               02                  1:15.01                     574
  2. Głowacka Weronika              06                  1:29.51                     338
  3. Świetlik Julia                         04                  1:17.82                     514
  4. Jadłowska Aleksandra          08                   2:06.51                    119
  5. Mątewska Hanna                  08                   2:07.83                    116
  6. Misiak Kalina                        08                    2:11.67                    106
  7. Stolarska Milena                   08                   2:39.12                       60
  8. Rembowska Maria                07                   2:02.71                     131
  9. Biedrzycka Zuzanna             07                   2:03.93                     127
  10. Koczerba Hanna                   07                   2:15.46                       97
  11. Brożyna Alicja                       04                   1:42.03                     228

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. Rybarczyk Adam                  00                 1:03.36                     676
  2. Rembowski Jan                    03                 1:08.56                     533
  3. Wielkopolan Feliks               02                 1:18.72                      352
  4. Kriukow Sasza                      06                 1:39.29                     175
  5. Linard Bartosz                       04                 1:13.44                     434
  6. Rzepecki Mikołaj                   06                 1:47.53                     138
  7. Sienkiewicz Ignacy               05                  1:37.84                     183
  8. Włodarczyk Szymon             07                  2:07.61                       82
  9. Jaskułowski Konstanty         07                  2:10.08                       78

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. Januszko Patrycja                04                    30.62                       504
  2. Głowacka Weronika             06                    35.62                       320
  3. Jaskułowska Zofia               03                     32.14                       436
  4. Horszowska Jagna              06                     41.74                      199
  5. Piłatowicz Kaja                     05                    36.38                       300
  6. Majchrzak Natalia                07                     54.94                         87
  7. Banasikowska Julia             06                     46.28                       146
  8. Kraśnicka Agata                  06                      52.67                         99

 

Chłopców, 50m motylkowy

  1. Włodarczyk Dawid                06                      47.25                      98

 

Kobiet, 400m dowolny

  1. Słowik Martyna                     03                    4:26.07                    684