Grand Prix WMOZP 2004-2005- IV runda

  • Adres:Warszawa ul. Łabiszyńska 20
  • Termin: 2017-11-14 – 2017-11-14

http://wmozp.pl/wp-content/uploads/zawody/775/komunikat.pdf

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. BROŻYNA, Alicja                  04                      41.10                               243

 

Chłopców, 50m grzbietowy

  1. BANASIK, Samuel               04                        31.55                              349
  2. KRAS, Bruno                        04                       37.40                              209
  3. SIENKIEWICZ, Ignacy         05                        38.92                              186
  4. JUCHNO, Mikołaj                 05                        40.82                              161

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

  1. JANUSZKO, Patrycja         04                         30.98                             487
  2. PIŁATOWICZ, Kaja            05                         37.52                             274

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. ŚWIETLIK, Julia                04                       1:19.52                            482
  2. PIŁATOWICZ, Kaja           05                       1:41.59                            231
  3. BROŻYNA, Alicja              04                       1:46.23                            202

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. LINARD, Bartosz               04                       1:16.18                            388
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy      05                       1:42.92                            157
  3. JUCHNO, Mikołaj              05                       1:46.29                            143

 

Dziewcząt, 200m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja         04                     2:15.67                             544
  2. BROŻYNA, Alicja               04                     2:49.51                             279
  3. PIŁATOWICZ, Kaja            05                     2:43.72                             309

 

Chłopców, 200m dowolny

  1. LINARD, Bartosz               04                      2:19.98                           357
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy      05                      2:40.19                            238
  3. JUCHNO, Mikołaj              05                      3:09.08                           145

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. ŚWIETLIK, Julia                04                     1:13.52                            419

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. BANASIK, Samuel           04                     1:09.33                            351
  2. KRAS, Bruno                   04                     1:18.15                           245

 

Dziewcząt, 100m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja      04                     1:11.95                            488
  2. ŚWIETLIK Julia               04                     1:13.98                            449
  3. BROŻYNA, Alicja            04                     1:34.44                            216
  4. PIŁATOWICZ, Kaja         05                     1:28.36                            263

 

Chłopców, 100m zmienny

  1. LINARD, Bartosz             04                    1:10.51                            363
  2. BANASIK, Samuel          04                     1:11.59                            346
  3. SIENKIEWICZ, Ignacy    05                     1:27.83                            187
  4. JUCHNO, Mikołaj            05                     1:33.72                            154