Grand Prix WMOZP 2006 – IV runda

  • Adres:Ożarów Mazowiecki ul. Szkolna 2a
  • Termin:2017-11-09 – 2017-11-09

http://wmozp.pl/wp-content/uploads/zawody/774/komunikat.pdf

Dziewcząt , 50m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia                   06                     37.09                           331
  2. CZUBAK, Maria                        06                     44.78                          188

DYSKW. KRAŚNICKA, Agata            06                     47.39

 

Chłopców, 50m grzbietowy

14.STAŃCZYK, Łukasz                      06                    39.33                       180
30. RZEPECKI, Mikołaj                      06                    43.29                       135
33. PILSZYK, Jakub                           06                    44.21                        126

Dziewcząt, 50m motylkowy

 

6.  GŁOWACKA, Weronika                 06                   37.18                           281
32. HORSZOWSKA, Jagna                06                    45.31                         155

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika                     06                 1:33.95                         292
  2. BANASIKOWSKA, Julia                    06                  1:47.01                        197
  3. CABAN, Roksana                              06                  2:16.69                           94

 

Chłopców, 100m klasyczny

  1. KRIUKOW, Sasza                              06                 1:38.11                         182
  2. RZEPECKI, Mikołaj                            06                 1:44.37                         151
  3. WŁODARCZYK, Dawid                     06                  1:55.23                         112
  4. MISIAK, Bartłomiej                            06                  1:57.36                          106
  5. ZIELAK, Marcel                                 06                  2:03.35                            91
  6. KUCHARSKI, Kamil                          06                  2:03.54                            91

 

Dziewcząt, 200m dowolny

  1. MĄTEWSKA, Zofia                             06                 2:42.59                         316
  2. GŁOWACKA, Weronika                      06                 2:48.93                         282
  3. HORSZOWSKA, Jagna                      06                 3:16.22                         179
  4. BANASIKOWSKA, Julia                     06                  3:26.38                        154

 

Chłopców, 200m dowolny

  1. STAŃCZYK, Łukasz                         06                 2:55.64                         181
  2. RZEPECKI, Mikołaj                          06                 3:14.77                         132
  3. WŁODARCZYK, Dawid                    06                 3:31.63                        103
  4. ZIELAK, Marcel                                06                 3:52.65                          77

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. MĄTEWSKA, Zofia                         06           1:22.09                         301
  2. CZUBAK, Maria                              06           1:40.37                         164
  3. HORSZOWSKA, Jagna                 06            1:43.78                        149
  4. KRAŚNICKA, Agata                       06            1:44.51                         145
  5. BANASIKOWSKA, Julia                06             1:47.32                         134
  6. CABAN, Roksana                          06             2:03.09                          89

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. PILSZYK, Jakub                            06             1:38.96                         120
  2. MISIAK, Bartłomiej                        06             1:52.40                           82
  3. KUCHARSKI, Kamil                      06              2:01.26                           65

 

Dziewcząt , 4 x 50m zmienny

  1. IKS Konstancin                            06                     2:46.38                        239

MĄTEWSKA, Zofia   GŁOWACKA, Weronika   BANASIKOWSKA, Julia  HORSZOWSKA, Jagna

 

Chłopców, 4 x 50m zmienny

  1. IKS Konstancin                            06                      2:53.96                        140

PILSZYK, Jakub   KRIUKOW, Sasza  RZEPECKI, Mikołaj   STAŃCZYK, Łukasz

DYSKW.  IKS Konstancin 2                 06

KUCHARSKI, Kamil   MISIAK, Bartłomiej  WŁODARCZYK, Dawid   ZIELAK, Marcel