Grand Prix WMOZP rocznik 2006-II runda Łomianki, 12.04.2017

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. GŁOWACKA, Weronika 06               42.98                 213
  2. HORSZOWSKA, Jagna 06               47.06                162

PK  PAWLUK, Aleksandra                 07               49.39                140

Chłopców, 50m grzbietowy

  1. STAŃCZYK, Łukasz 06                41.90                149
  2. WŁODARCZYK, Dawid 06                45.36                117
  3. RZEPECKI, Mikołaj 06                45.78                114
  4. KONIK, Łukasz 06                48.05                  98
  5. ZIELAK, Marcel 06                49.25                  91
  6. PILSZYK, Jakub 06                49.57                  90
  7. MISIAK, Bartłomiej 06                53.19

DYSKW. PIETRZAK, Tomasz                     06

Dziewcząt, 50m motylkowy

  1. GŁOWACKA, Weronika 06               39.53                 234
  2. HORSZOWSKA, Jagna 06               49.09                 122

Chłopców, 50m motylkowy

  1. RZEPECKI, Mikołaj 06                47.91                   94
  2. WŁODARCZYK, Dawid 06                49.17                   87

DYSKW. KONIK, Łukasz                            06

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. GŁOWACKA, Weronika 06             1:38.76                  251

PK  PAWLUK, Aleksandra                07             2:12.02                  105

Chłopców, 100m klasyczny

  1. RZEPECKI, Mikołaj 06             1:46.54                  142

35 . STAŃCZYK, Łukasz                   06             1:52.17                  121

  1. KONIK, Łukasz 06             1:54.09                  115
  2. PILSZYK, Jakub 06             1:54.66                  114
  3. ZIELAK, Marcel 06             2:07.71

DYSKW. WŁODARCZYK, Dawid               06

DYSKW. MISIAK, Bartłomiej                      06

Dziewcząt, 200m dowolny

  1. HORSZOWSKA, Jagna 06             3:30.27                  146

Chłopców, 200m dowolny

  1. STAŃCZYK, Łukasz          06            2:59.75                  168
  2. RZEPECKI, Mikołaj 06            3:19.40                  123
  3. PILSZYK, Jakub 06            3:25.06                  113
  4. WŁODARCZYK, Dawid 06            3:31.89                  103

Dziewcząt, 100m grzbietowy

22  GŁOWACKA, Weronika              06            1:34.76                  195

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. STAŃCZYK, Łukasz 06             1:36.23                  131