MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE 30 LISTOPAD 2019 R.

WYNIKI

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2014 i młodsi

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Przepióra Maria 2015 0;52,16
2 Leśniewska Helena 2014 0;53,51
3 Młotek Julita 2014 1;11,45

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2014 i młodsi

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Biczyk Maksymilian 2014 0;43,16
2 Łopaciński Jan 2014 0;45,57
3 Machoń Filip 2014 0;50,81
4 Roman Czubak 2014 0;56,26
5 Kriukow Maksymilian 2014 1;02,42
6 Machoń Jerzy 2016 1;19,45

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Nadia Szymczyk 2013 0;34,06
2 Golon Izabela 2013 0;37,42

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Stegenka Hubert 2013 0;44,16
2 Strąk Nikodem 2013 0;44,44
3 Gustaw Adamczuk 2013 0;54,23

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kriukow Irina 2012 0;30,54
2 Bianka Mizera 2012 0;37,06
3 Srzedzińska Natalia 2012 0;37,45
4 Zofia Szeliga 2012 0;40,45
5 Półrolnik Helena 2012 0;42,52
6 Koladko Jagoda 2012 0;43,84
7 Aniela Sienkiewicz 2012 0;47,16
8 Kobiałka Natalia 2012 0;51,63

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2012 GK

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Tabor Ania 2012 0;49,39
2 Ania Mojsa 2012 0;56,99
3 Dynarek Natalia 2012 056,17

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Gebel Szymon 2012 0;21,23
2 Maraszkiewicz Aleksander 2012 0;27,48
3 Ołdakowski Mikołaj 2012 0;30,29
4 Jadachowski Michał 2012 0;31,75
5 Niżyński Piotr 2012 0;32,89
6 Lisowski Szymon 2012 0;33,80
7 Pstrokoński Alex 2012 0;54,48

25m.st.dowolnym – chłopców rocznik 2012 GK

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Skindzier Sebastian 2012 0;26,79
2 Mateusz Witek 2012 0;29,50
3 Kozioł Staś 2012 0;34,23
4 Krystian Bobis 2012 0;40,07
5 Jasiński Kacper 2012 0;42,69
6 Chyb Aleksander 2012 0;50,30
7 Wojdat Grzegorz 2012 0;57,54
8 Mokrzanowski Jakub 2012 1;07,58
9 Kytai Roman 2012 1;28,89
10 Zwoliński Norbert 2012 1;37,67

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kapitan Weronika 2011 0;24,72
2 Węcławiak Apolonia 2011 0;27,13
3 Górska Helena 2011 0;27,67
4 Cox Lidia 2011 0;29,02
5 Stegenka Wiktoria 2011 0;29,06
6 Kurnatowska Amelia 2011 0;31,39
7 Jędraszewska Julia 2011 0;56,20

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Mikołajczak Szymon 2011 0;24,32
2 Golon Leon 2011 0;25,07
3 Roszczyk Filip 2011 0;26,64
4 Niżyński Bartosz 2011 0;27,54
5 Głowacki Paweł 2011 0;29,07
6 Węsek Marcel 2011 0;30,87
7 Adamczuk Kornel 2011 0;31,64
8 Maniak Maks 2011 0;32,51
9 Biczyk Tymek 2011 0;33,63
10 Mysłek Kacper 2011 0;34,71
11 Wójcik Michał 2011 0;38,44
12 Bluj Tymoteusz 2011 0;38,48
13 Milewczyk Paweł 2011 0;43,21
14 Michnowski Maurycy 2011 0;54,02

25m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010       Rekreacia

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Łopacińska Karina 2010 0;21,94
2 Reizer Ewa 2010 0;23,47
3 Le Guern Marianna 2010 0;26,82
4 Sienkiewicz Marianna 2010 0;30,14
5 Patejuk Zuzanna 2010 0;33,57
6 Bombińska Aleksandra 2010 0;42,02

25m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010  Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Tola Swiątkiewicz 2010 0;21,82
2 Zofia Lisowska 2010 0;22,63
3 Rosadzińska Lena 2010 0;23,57
4 Zielak Antonina 2010 0;24,26
5 Osińska Nikola 2010 0;25,98
6 Kotowska Bogna 2010 0;29,63

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2010 Rekreacia

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kowalski Milan 2010 0;23,10
2 Boroń Tymon 2010 0;27,54
3 Pająk Piotr 2010 0;34,87
4 Wolski Stefan 2010 0;36,66

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2010 Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Plewa Aleksander 2010 0;19,78
2 Sławiński Ignacy 2010 0;23,92
3 Prześlakiewicz Filip 2010 0;24,90
4 Halicki Stanisław 2010 0;25,48
5 Hentka Alex 2010 0;26,40
6 Stolarski Radek 2010 0;27,73
7 Gołaszewski Tymon 2010 0;33,00
8 Kłos Franciszek 2010 0;40,98

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kamińska Laura 2009 0;20,82
2 Bosek Helena 2009 0;22,03
3 Misztal Maja 2009 0;23,94
4 Górska Gabriela 2009 0;25,14
5 Kamińska Pola 2009 0;31,80
6 Padamczyk Ewa 2009 0;33,02
7 Gołębiewska Amelia 2009 0;33,23
8 Garbarczyk Antonina 2009 0;36,91

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Jasienicka Gabrysia 2009 0;354,67
2 Januszko Łucja 2009 0;39,16
3 Rzepecka Matylda 2009 0;39,39
4 Soroko Wiktoria 2009 0;40,23
5 Stańczyk Natasza 2009 0;42,13
6 Szewczyk Aniela 2009 0;42,80

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2009  R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Oskar Burlak 2009 0;18,44
2 Armatys Krzysztof 2009 0;21,29
3 Szeliga Jakub 2009 0;25,23
4 Szymański Franciszek 2009 0;26,86

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2009 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Bluj Aleksander 2009 0;38,69
2 Kamiński Marcel 2009 0;54,86
3 Pachnik Dominik 2009 1;00,48
4 Bernaciak Sebastian 2009 1;04,98
5 Sobociński Adam 2009 1;16,48

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2008       R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Maja Gebel 2008 0;39,00
2 Klucz Zuzanna 2008 0;48,86
3 Wójcik Aleksandra 2008 0;53,27
4 Jadachowska Julia 2008 0;55,60
5 Pająk Zuzanna 2008 1;00,00

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2008 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Misiak Kalina 2008 0;33,53
2 Mątewska Hanna 2008 0;34,02
3 Plewa Dominika 2008 0;37,15
4 Kwiręg Antonina 2008 0;38,14
5 Jabłonkowska Amelia 2008 0;40,89

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2008 R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Boroń Maurycy 2008 0;39,07
2 Kinel Maciej 2008 0;44,45
3 Babicki Julian 2008 0;46,00
4 Styś Bartłomiej 2008 0;46,48
5 LeymańczykKacer 2008 0;56,00

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2008 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Juchno Jeremi 2008 0;32,54
2 Adam Matuszczak 2008 0;38,60

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Wiśniewska Aleksandra 2007 0;37,88
2 Le Guern Helena 2007 0;40,29
3 Pawlak Zuzanna 2007 0;43,88

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Biedrzycka Zuzanna 2007 0;30,65
2 Koczerba Hanna 2007 0;31,19
3 Pyzel Anastazja 2007 0;31,98

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2007 R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kujawski Antoni 2007 0;36,75
2 Pawlak Filip 2007 0;41,31
3 Młotek Marcel 2007 0;41,42
4 ,Zabdyr Piotr 2007 0;46,20
5 Chichłowski Kornel 2007 0;51,51
6 Jasienicki Juliusz 2007 0;58,13

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2006 i starsi, R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Sołdaczuk Magdalena 2006 0;36,41
2 Wiśniewska Aleksandra 2006 0;41,04

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2006 i starsi,  W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Czubak Maria 2006 0;29,10
2 Głowacka Weronika 2006 0;29,26
3 Mątewska Zofia 2006 0;29,90
4 Horszowska Jagna 2006 0;31,30

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2006 i 2005, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Stańczyk Łukasz 2006 0;29,26
2 Kriukow Aleksander 2006 0;32,02
3 Przepióra Maciej 2006 0;33,51
4 Babicki Stanisław 2006 0;35,42
5 Półrolnik Miłosz 2006 0;36,78

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2004 i starsi , rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Sołdaczuk Jakub 2003 0;26,89
2 Burlak Patryk 2003 0;28,46
3 Jerzak Michał 2001 0;28,67

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2006 i starsi, wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
2 Sienkiewicz Ignacy 2005 0;29,45
3 Rzepecki Mikołaj 2006 0;30,30
4 Konik Łukasz 2006 0;31,47
5 Misiak Bartłomiej 2006 0;33,02

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym 2012 i młodsi

Sztafeta Rodzinna  Góra Kalwaria 2x 25m. st.dowolnym

Miejsce Rodzina Czas
1 Gebel S. 0;42,56
2 Kriukow J 0;44,36
3 Lisowscy S 0;46,82
4 Golon I 0;48,56
5 Strąk 0;54,89
6 Mizera 0;55,07
7 Szymczyk 1;01,86
8 Półrolnik 1;02,67
9 Łopacińscy J 1;05,10
10 Stegenka H 1;05,16
11 Koladko 1;06,62
12 Biczyk M 1;09,50
13 Machoń F 1;12,64
14 Kriukow M 1;19,72
15 Adamczuk G 1;20,14
16 Pstrokońscy 1;21,57
17 Przepióra 1;26,32
18 Kobiałka 1;36,30

Sztafeta Rodzinna2 x 25m. st. Dowolnym,  Rekreacja

Miejsce Rodzina Czas
1 Sołdaczuk 0;29,50
2 Kriukow 0;30,39
3 Burlak 0;31,77
4 Gebel 0;32,82
5 Kujawscy 0;33,32
6 Styś 0;35,53
7 Wiśniewscy 0;35,80
8 Bosek 0;35,92
9 Zabdyr 0;37,58
10 Golon 0;37,59
11 Półrolnik 0;38,72
12 Kamińscy 0;39,02
13 Górscy II 0;41,45
14 Szymańscy 0;42,26
15 Górscy I 0;42,64
16 Boroń 0;43,64
17 Mikołajczak 0;44,02
18 Roszczyk 0;46,69
19 Mysłek 0;51,29
20 Łopacińska 0;50,16
21 Kurnatowscy 0;50,57
22 Stegenka 0;51,22
23 Patejuk 0;54,10
24 Adamczuk 0;54,83
25 Garbarczyk 0;57,33
26 Biczyk 1;00,48
27 Wolscy 1;06,76
28 Michnowski 1;12,73

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnymWYCZYN – IKS

Miejsce Rodzina Czas
1 Juchno 0;29,84
2 Mątewscy 0;30,02
3 Januszko 0;31,77
4 Misiak 0;32,26
5 Rzepeccy 0;32,45
6 Plewa 0;36,40
7 Matuszczak 0;37,52
8 Pyzel 0;38,26
9 Świątkiewicz 0;39,07
10 Lisowscy 0;40,60
11 Jasieniccy 0;42,33
12 Zielak 0;43,52
13 Stolarscy 0;44,89
14 Sławińscy 0;48,77
15 Hentke 0;50,67
16 Sobocińscy 0,59,45

SPONSORZY