OTWARTE JESIENNE MISTRZOSTWA OKRĘGU WARSZAWSKO-MAZOWIECKIEGO Pruszków, 15.11.2019

Kobiet, 50m dowolny

2.JANUSZKO, Patrycja            04                        28.66                512

2.SŁOWIK, Martyna                 03                        28.71                509

15.BROŻYNA, Alicja                04                        32.02                367

 

Mężczyzn, 50m dowolny

12.SIENKIEWICZ, Ignacy         05                       28.23                369

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

1.LINARD, Bartosz                   04                       31.16                  532

10.JUCHNO, Mikołaj                05                       37.27                  310

 

Kobiet, 100m motylkowy

3.SŁOWIK, Martyna                 03                     1:09.70                 480

 

Kobiet, 200m dowolny

4.BROŻYNA, Alicja                  04                     2:28.38                 412

 

Mężczyzn, 200m dowolny

SIENKIEWICZ, Ignacy             05                     2:12.42                 422

 

Kobiet, 100m klasyczny

3.JANUSZKO, Patrycja            04                     1:19.62                 480

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

2.LINARD, Bartosz                   04                    1:06.10                  595

 

Kobiet, 50m motylkowy

3.SŁOWIK, Martyna                  03                       31.10                 481

6.JANUSZKO, Patrycja             04                       31.29                 473

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

5.JUCHNO, Mikołaj                   05                       33.09                 302

 

Kobiet, 100m dowolny

8.BROŻYNA, Alicja                   04                     1:10.19                366

 

Mężczyzn, 100m dowolny

14.SIENKIEWICZ, Ignacy         05                     1:00.09                418

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

1.LINARD, Bartosz                   04                      2:22.63                597

 

Mężczyzn, 200m motylkowy

7.SIENKIEWICZ, Ignacy           05                     2:41.35                301

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

5.JUCHNO, Mikołaj                   05                     1:12.42                307

 

Kobiet, 200m zmienny

1.SŁOWIK, Martyna                03                      2:34.48                  490

6.BROŻYNA, Alicja                 04                      2:51.96                  355

 

Mężczyzn, 200m zmienny

2.LINARD, Bartosz                 04                      2:14.66                  539