Mikołajkowe Zawody Pływackie

W dniu 2.12.2017 na pływalni w Konstancinie Jeziornie odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Impreza ma charakter rodzinny,a celem głównym jest promowanie zdrowego stylu życia a także spędzenie czasu z rodzicami w sposób aktywny. Zawody cieszą się od 11 lat ogromnym zainteresowaniem. Każdego roku startuje ok 150-180 dzieci w wieku od 4 do 16 lat wraz z rodzicami, są to mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego którzy na co dzień korzystają z usług pływalni w CKR w Konstancinie Jeziornie. W tym roku zgłoszenia wpłynęły do organizatora od prawie 180 dzieci. To dla nich rozegrano konkurencje indywidualne w poszczególnych kategoriach wiekowych (5 latki, 6 latki itd). Uczestnicy mieli do przepłynięcia 25 m (do 11 roku życia włącznie) i 50 m (od 12 roku). W zawodach mogli wziąć udział nawet dzieci które nie potrafią pływać ponieważ uczestnik mógł pokonać swój dystans z dowolnym sprzętem wypornościowym np rękawki, deska czy makaron. Każde dziecko otrzymało od organizatora koszulkę pamiątkową, medal, napój oraz batonik. Dodatkowo rozdano nagrody rzeczowe dla zwycięzców na podium, oraz ponad 60 upominków dla wszystkich dzieci do 7 roku życia.
Dodatkowo dzieci startowały wraz z rodzicami w sztafecie rodzinnej 2 x 25 m (jeden basen pływało dziecko, jeden basen rodzic lub rodzeństwo). W konkurencji sztafetowej wystartowało ponad 70 rodzin. Organizator nagrodził w sumie 24 rodziny w trzech kategoriach wiekowych. Sztafety otrzymały puchary, drzewka choinkowe oraz nagrody rzeczowe. W sumie na zawodach gościliśmy prawie 300 osób (dzieci z rodzicami)
Organizatorem imprezy byli: Integracyjny Klub Sportowy Konstancin oraz konstancińska Szkoła Pływania Gejzer. Środki na organizację imprezy pochodziły m.in ze starostwa powiatowego w Piasecznie oraz UMIG w Konstancinie Jeziornie. NIe zawiedli także sponsorzy: Fackelmann, Cappy, Plusssz, Dr Irena Eris, Kropla Beskidu, Lasy Chojnowskie, Lemoniq, Acrocona, Myjnia Nova, Bisk, Padma Basic, Media Rodzina, Fit Land, Bobini, YG-1 Poland, Oilan. Serdecznie dziękujemy!!!


Wyniki Młodsi

Wyniki 2017