Nabór do 1 klasy o profilu pływackim

Informujemy Państwa, iż trwa nabór do pierwszej klasy o profilu pływackim, przy Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie przy ul. Żeromskiego 15 (termin przyjęć mija 21 kwietnia 2017).
                                                                                                                                          .
Projekt klas pływackich umożliwia naszym zawodnikom udział w treningach pływackich na pływalni w Konstancinie przy ul. Gąsiorowskiego 12/14, przy zachowaniu planu lekcji który nie koliduje z systemem szkolenia. Zawodnicy IKS Konstancin realizują w Szkole Podstawowej nr 2 plan nauczania przewidziany dla danej jednostki klasowej, jednak plan lekcji jest dostosowany do godzin treningów pływackich (rannych i popołudniowych). Trenerzy IKS Konstancin odbierają zawodników po zajęciach szkolnych i przeprowadzają na pływalnię, a rodzice naszych zawodników są zwolnieni z tego obowiązku. Dodatkowym atutem klas o profilu pływackim jest fakt, iż zawodnicy zrzeszeni są w jednej klasie co wpływa pozytywnie na ich relacje.
                                                                                                                                      .
Szczegółowe informacje na naszej stronie:
                                                                                                                                      .
Serdecznie zapraszamy!